Najslabšia ekonomika kde je podnikateľ a dobre zarábajúci zamestnanec nepriateľ štátu = najnižšie dôchodky... robert sa už priznal, že táto jeho politika je zlá, a vraj sa zameria na ekonomický rast, len neviem ako keď to nevie a fantozzi je ekonomický analfabet. takže dôchodci, za vaše nízke dôchodky, ktoré idú na dlh a budú ich splácať vaše deti a vnuci môže robert. verím že ho milujete a budete voliť.


