Je.. sutaj prehral dalsi sud. :)
Je.. sutaj prehral dalsi sud. :)
Treba si naštudovať co je sociálny podnik... a riešiť tých co to zneužívajú... je ich cca 600 kontrola sa dá vykonať....
šutaj prehral ďalší súd. :D :D :D
V podstate mi je jedno, kto čo zverejní... už 20 rokov beriem svoj plat ako dohodu medzi mnou a mojim šéfom.. je mi jedno aká je minimálna mzda, priemerná mzda a mzdové triedy.. človek sa musí vedieť ohodnotiť, ale rozumne. Môj plat musí zodpovedať mojím schopnostiam a potrebám.
u nás korupcia neexistuje...
ide o to, že ženy zarábajú o cca 20% menej bez pohyblivej zložky. to že si to nezaregistroval nie je podstatné.
Jediné čo táto vláda vie, je zmeniť sumu. Tam pridajú, tam uberú a tvária sa, že riadia štát. Reforma žiadna, reálne výsledky úbohé, bieda.. .
Dobrý krok.. a ešte pridať zákaz sociálny sietí pre dôchodcov.
Ja len otázku, že kedy sa vláda zacne zaoberať aj ostatnými občanmi nielen dôchodcami a smerackymi zlocincami.
Adresná energopomoc je ďalší paškvíl tejto neschopnej vlády.
kapo de tuti a somár de tuti. :D
to že eštok nedodržiava zákony nie je problém progresívcov. úrad fungoval.
A samozrejme, to že eštok sa chce pomstiť UOO za svoju neschopnosť je v záujme občana..
je niečo lepšie pre nás ako EU? Veď aj Váš vypasený vzor z Maďarska hovorí, že lepšie ako EU nie je...
lenže v EU nezruší úrad.. :D
Predpokladám, že sutaj nesúhlasí suverénne. Načo tam tá neschopná handra išla?
všetky sociálne dávky sú teda nespravodlivé. :D
Sutaj tam išiel suverénne a opäť dopadol ako ... sutaj. :)
Tento pán už stratil akúkoľvek vážnosť. je to neschopný šašo.
čiže, Japonsko by muselo uplatniť to isté čo Rus na Ukrajine?
Odporúčame