neobdivujem žiadny režim, to robíte vy rustrule...každopádne, na donbase by nič nezačalo ak by tam putin neposlal svojich zelených mužíkov.. pochybujem že obyčajní obyvatelia donbasu by sa vedeli brániť na tankoch a s ťažkou vojenskou technikou. :D ale vy rusotrule máte svoj plochozemský svet... a prekrúcanie je váš pracovný nástroj.


