veď som to napísal.. treba budovať hrádzu proti spluobčanom nenávidieť klamať a kradnúť.. ako ich preceda.
veď som to napísal.. treba budovať hrádzu proti spluobčanom nenávidieť klamať a kradnúť.. ako ich preceda.
blaha odišiel do zahraničia a tak tu máme za neho náhradu - dementnú napodobeninu blahu. :D
okrem šutaja to vedia všetci.. šutaj ešte stále hľadá spôsob ako si prečítať elektronickú schránku.
Ferenčák je jeden z mála poslancov, možno jediný, ktorý svoj mandát vykonáva v súlade s ústavou...
aspoň chvíľu netrolili na diskusiách. :D
nik tam nechýbal. tí čo tam mali byť tam boli a tí čo ich podporujú sú ako oni. :D
možno myslí tú hymnu od feťáka, ktorá nie je pre nás ale pre nich. :D
musíte ešte viac nenávidieť, klamať a kradknúť.. budete mať väčšiu šancu vyhrať.. aj keď neviem čo vyhráte, lebo vy budete slepá a hluchá žebrač vždy...
ja dodám už len to.. že 80-90% detí, ktoré vyjdú z detského domova skončia ako kriminálnic alebo feťáci a alkoholici.. pre spoločnosť len záťaž a žiadny prínos.. ale sedlač má hodnoty, takže je to lepšie, ako by z nich mohli 2 ľudia rovnakého pohlavia vychovať slušných ľudí prínosných pre seba a spoločnosť...
hlúpe je cielene žiť v nevedomosti ako to robíš napríklad ty. A ak to robí 2/3 Slovákov, tak niet čo dodať.. ale nemyslím.. je vás cca 1/3.
Robertov kamarát. :)
Nič sa nedeje.. základný plat budú mať všetci rovnaký a rozdiely sa budú riešiť cez odmeny a prémie... a všetko pôjde po starom. :D
a čo robili v biblii s hlupákmi ako ty? :D
čo je teroristický čin na tom likvidovať agresorovi zdroj financovania vraždenia?
takže 3,5 roka tam rakety lietali a umierali nevinní len tak...
čo s tým má história.. či je legitímny alebo nie hovorí ukrajinská ústava, nie putin a ani jeho trole.
rusovov.. ideeeeš. :D
tak vidíš, ani nevieš ako ten úrad funguje, ale ficovu tlačovku si počúvalo statočne a zostalo si hlúpe aj naďalej. :D
nikto sa ničomu nespreneveril, súdy potvrdzujú jeho stanoviská... keby šutaj neprehral spor ani by ste nevedeli, že taký úrad existuje a pomáha občanom.
však si napísal to isté čo povedal GP. :D
Odporúčame