ja ti to vysvetlím... ty si protislovenský živel probruselský, protištátny a škodíš Slovensku... ako si dovoľuješ takto povedať pravdu?
ja ti to vysvetlím... ty si protislovenský živel probruselský, protištátny a škodíš Slovensku... ako si dovoľuješ takto povedať pravdu?
to je tak, takáč stále blúzni o masle za 2 €... oni si nemyslia, oni vedia, že ich voliči sú tupota.
Smeráci si svojich malých kolegov zlodejov vážia.. veď smeráci sú tí veľkí.. zlodeji.
mňa by zaujímalo, že ktorého mentála napadlo, že niekto z pomocnej školy vyštuduje Karlovu univerzitu a Oxford. :D a ovce to žerú.
ty nie si Slovák?
Kedy budeme zarábať viac?
podľa súčasnej vlády keď budú 13 dôchodky na dlh 2 pohlavia v ústave a keď zločinci nebudú trestaní a budú mať nižšie tresty.
Ako môže väčšina zarobiť menej ako 1 300 € keď medián je 1 434 €???
ale je to prezident.. zvolili sme si ho..
Huliak nesúhlasí. no a čo, Huliak je len minister.. prerastený, mastný, hlúpy. ale minister.
politik je vzor len pre dezoláta.
Policajti ktorý riešil nehodu syna mafiána Gašpar skončil, lebo mu nedali inú možnosť.. našich ľudí ochranime
Číňania nemaju záujem a russia nema možnosti. Masuro si vybral zle.
Mame 2 pohlavia v ústave a max. rýchlosť chôdze v zákone. Kotlar by mohol este pripraviť zakon ktorý stanovi tepovu frekvenciu a počet nadychov za minútu...
Co bude 138 odveta? Rusi si pamätajú, ale to ze už 3,5 roka vrazdia na Ukrajine akosi zabudli.
a to tí mimozemšťané přistály v Moskve. :D
Aj Hitlera stačilo počúvať... a bol by mier.
tankujem 95 oktánový, auto šlape ako hodinky, najazdil som cez 180 000 km a jediné v čom je problém, že mi hrkajú repráky.
dobré je, že zmrazené ruské aktíva prispievajú na obranu Ukrajiny pred ruskou agresiou... spokojnosť.
si si zmýlelo adresáta.
na plochej zemi je tak ako píšeš.
Odporúčame