russia musí byť rozrušená...
susko je niečo ako remišová.. len ešte mene významný...
očividne si dobré teľa.. keďže má Slovensko s EU kladné saldo, znamená to, že do EU veľa vyvážame.. a sme od Eu závislí.. lebo ak nebudeme vyvážať, tak nebudú na dlh len 10,11, 12 a 13 dôchodky ale ja 8 a 9. :D vy ficotrúby ste mimo reality.. prajem vám vystúpenie z EU.. hneď na druhý deň zažijete hladomor.
a tých 35% čo ich bude voliť sú nebežní ľudia? podľa čoho rozlišuješ bežný a nebežný ľud?
presne tak, vy ste ficlandia.. ovce, stádo a chudoba.
toto je ruka v ruke.. tresty za daňové podvody klesli, premlčacie doby sa skrátili.. prijala to táto vláda ktorá vraj bojuje proti daňovým podvodom.. ten kto tomu rozumie sa chytá za hlavu, ovčan tlieska.
dankove argumenty že grohling nemá gule sa ti pozdávali viac. :D :D :D
kde si čítal, že sme za matoviča ekonomicky prekvitali? ďakujem za odpodveď nie hnoj ktorý dávaš štandardne.
pochybujem.. veď je to smerák.
Rozmýšľam, čo tvoji rodičia v tvojom prípade urobili zle.. a asi všetko...
ano atomova elektáreń je hotová rajská záhrada. :D :D :D
a kde niečo také tvrdím.. hovorím len o tom, že nebudeme od rána do večera na poli aby sme prežili.. doba pokročila.
ale zákon na podporu hazardu podporí lebo tak chce robert.
chytil nula migrantov, lebo Orbán ich púšťal len pred voľbami.
možno preto, že píšeš hoax.
prepáč, ale neviem čo si napísal.. skús tak, aby tomu rozumeli aj ľudia s IQ nad 100.
čítaj knihy..
požičaj od rusa.. ten v tom má prax.
a kde ten zdravý rozum nechali keď 4 krát zvoli fica ktorý môže za to ako na tom je Slovensko biedne?
nemali. preto sa majú lepšie a to podstatne.
Odporúčame