Tak dobre, Rusko ich nahnalo do NATO.
Tak dobre, Rusko ich nahnalo do NATO.
Mandát dostalo od krajín ktoré tam dobrovoľne vstúpili.
Jeho hlavne strašia zlodejiny v PPA... už len skrátiť čas kedy ho to doženie...
No aľe som na ňeho hrďý. Takéhoto chlopíka za priemiéra nemajú ňikďe. A toľko fotiek má s Putinom, Trumpom, so psom, v pekárňi. Ten bude žiť večne v ňašich srdciach, prežije aj 3 atentáty ňieleň jeďeň.
keď vyhodíš polovicu úradníkov štát skolabuje. najskôr treba vytvoriť na to podmienky, ale o to očividne nik nemá záujem.
si silno retardovaný.. však si tu dal graf, že máme 7 najvyššie odvodové zaťaženie v rámci OECD. :D
v prvom rade by sa zvýšili bežné dôchodky.. ale, keď prežeriete našu budúcnosť už teraz, môžeme len snívať.
mne sa páči, že z opatrení idú prijať najskôr prvý okruh, ktorý sa nedotkne štátneho rozpočtu, pôjde o zníženie byrokracie... čo mi to pripomína.. hm.. spomínam...
Sulíkove kilečko.. č. 1 a č. 2. :D ktoré potom títo čiastočne zrušili a teraz idú urobiť sulíkove kilečko č. 3. :D :D :D
a potom sa pustia do tak kritizovaného odorovho pexesa.
špiny, 3 roky robili škody a teraz idú robiť to čo im pripravili a hovorili odobrníci a opozícia.
presne tak, keď rusi vraždia je to pekné, krásne, múdre. :D
si to dal z 2 nickov. :D
teraz to neplatia ľudia? teraz neznížili daňové bonusy? nezvýšili dane, nezvýšili DPH? Akurát, že na štáte nič neušetrili a udusili ekonomiku...
Takže odorove pexeso ide do obehu. 3 roky meškajú, škody sú veľké.
Fico dostal riadne preplesky z Moskvy aj Berlína. :D
Ten náš štvorstranný šašo.
Už to tak domrvili, že aj odorove lego kocky sú im dobré.
Teraz keď to pohnojili, tak po 2,5 roku idú zavádzať tie kritizované odorove lego kocky. Škody už sú ale relitou.
a čo je na tom? však to nikomu neškodí a pre nich to je dôležité...
aj na TA3 dávajú každý pondelok tie jeho 2 pohľady na svet.. už to je nudné, lebo každý týždeň sa dozvieme to isté na rôzne otázky...
Konečne začali riešiť aj prorastové opatrenia z odorovho pexesa. Doteraz len cicali pracujúcich a podnikateľov. Narobili toľko škody, že už to neschopáci nezachránia.
keby rozumoval.. ale opakuje každý týždeň tie isté ficoviny.
drístovanie robí šušňožrút každý pondelok na TA3..
Odporúčame