Lepšie je keď zdochýňa agresor, a to je v tomto prípade rus.
Lepšie je keď zdochýňa agresor, a to je v tomto prípade rus.
ty si klasický nevzdelaný konzervatívny dezolát... tak sa dovzdelaj a potom reaguj.
Pekne, kosiť ruských náckov je spravodlivé.
Nás oslobodili Rumuni. 4 a 11 rumunská armáda, Rusi tu takmer ani nepáchli.
Ten Jarjabek to je v parlamente ako skriňa, ktorú nik nepoužíva.. inventár.. zbytočnosť.
suroblb má ďalšiu obeť. :D
mal by sa vyjadriť šušňožrút a za to že sa títo dvaja dezoláti nevedia dohodnúť skritizovať opozíciu :D
Ak sa to rozpadne budeme platit 2x tolko
Orbána tak ľahko rusi nenahradia...
ak by KDH išlo 1 krát do vlády s robertom, skočí ako bélova 3 veta alebo SNS..
a práve tu mal roberto zabojovať a vyjadriť nesúhlas s EU. Te ale bojuje len ua záujmy prepojené na russiu. Slovensko mu je ukradnuté.
to čo si posplietalo? skôr by som sa obrátil na politikov a ich všelijakých poradcov čo majú niekoľko funkčných platov a práca nikde nič.
PS nevladne. Ked budu vladnut, budem hodnotit ich vysledky.
Hlavne ho odsudil lebo si dal prezidentsku kampan ako vydavky do firmy. Nazyva sa to danovy podvod.
On vie len hubou mlatit a na to nie je zivnost.
Zavist a nenavist. Nic ine to meprinesie.
Kali riesi svoje ksefty, na ostatne nezostava cas
Len tie lacnejsie paliva su drahsie...
Odporúčame