ty si iný vojnový štváč.. nemecko chce útočiť, a to že russia už 4 roky vraždí na Ukrajine je nič.
ty si iný vojnový štváč.. nemecko chce útočiť, a to že russia už 4 roky vraždí na Ukrajine je nič.
Ktorá zrúda tlipapala, že Rus nikdy nezaútočí na Ukrajinu a že je to najväčší hoax západu. :D bolo ich niekoľko. :D :D vy rusoteľce popriete aj nos medzi očami.
takže sa tíško dohodol Matovič a Odor s Orbánom aby pomohli ficovi. :D :D D
aj z Európy vystúpiť!!!!
celé Slovensko, v každej dedine je nová výstavba, v každom meste. a nie 1-2 domy ale celé časti dedín.
netáraj. rozdiel je len v tom, že bežné očkovania sa nerobia hromadne ako na koronu..
ak je niekde problem, tak s tym, ze porusi nejake regule, ktore mu uklada zakon
VEĎ O TOM JE čLáNOK. :d
Trump alebo jeho podtrump ide vyhlásiť... Kde Vám pasuje je to Trump a kde Vám nepasuje je to USA. :D
tak si prejdi Slovensko všade výstavba samé nové domy.
to je riadny debakel. ešte povyťahuje nejakú špinu na neho, zlodejiny. všetko orbán nevyskartuje...a rusoidná prasnica skončila nadobro.
keď začnú vychádzať na povrch orbánove zlodejiny.. to tu ešte budete vyskakovať 2 metre odzemok. :D
Fico tu máš text uč sa:
S pánom bohom idem od vás...
fico zgegne za pár rokov možno mesiacov a potom zanikne Slovensko. :D
Maju vela poskojov. Orban, fico, lukasenko...atd
čo dodať.. nielen trumpeto to má medzi ušami zamiešané. :D
no vidíš, keby Putin na Ukrajine nevraždil ani toto sa nestane.
to preto, že do štatistík nezarátavajú samohonku.
Putin zase vraždí.
a tak to aj dopadlo.. prežrali ste a skrachovali...
takže blahu, bejby kaliho lašákovú atď vybral Brusel alebo prestitúti?
Odporúčame