Vyzyvam slovensku policiu aby to iste robila proti roznasacskym teroristom aj na Slovensku
Vyzyvam slovensku policiu aby to iste robila proti roznasacskym teroristom aj na Slovensku
Zlocinne ten spinavy gauner Putin anektuje cast ukrajinskeho uzemia a teraz zverejnuje clanok o "historickej jednote Rusov a Ukrajincov". Hnus.
To ta otecko ucil sa takto vyjadrovat? To si teda výchovu "vyhral"...
Odkiaľ môžeš ty vedieť, čo si myslia normálne zmýšľajúci ľudia?
IOn nie. Iba Threema v Kocnerovom mobile, ktory odovzdal policajtom, ked sa dosral od strachu, ze pojde do basy za spolupachatelstvo vrazdy Kuciaka
Uplny vypis z Obchodneho registra aj s celou históriou majetkových štruktúr firmy LAMA SK.
https://orsr.sk/vypis.asp?ID=79028&SID=2…
Makoa tam nikde nevidno.
Iba
JUDr. Boris Reken, (od: 07.11.2017)
Martin Gvoth, (od: 11.07.2006 do: 06.03.2009)
JUDr. Boris Reken, (od: 30.09.2015 do: 06.11.2017)
Doc. JUDr. Ján Reken , CSc., (od: 11.07.2006 do: 29.09.2015)
Zrejme zasa klame Fico , od ktoreho ako jedineho pochadza ten vyrok - „Tu sídli moja firma LAMA SK, kde som výkonný riaditeľ.“ - Ľ Makó vo výpovedi z 8. 10. 2020 -
suhlasim , ze Lučanský bol asi tak rovnaký "hrdina" ako Kováčik
Nech už povie ten tvoj Toth - Kočnerov poskok, ktorý pre neho špehoval novinárov čokoľvek, pre slušného človeka ten špinavec nemôže predstavovať nijaký zdroj informácií.
Metamorfózy denníka Pravda
Kiska o mafiánskom štáte: „Po vražde Jána som videl aroganciu našej politickej elity. Ako veľmi je mafia integrovaná do celej štruktúry nášho štátu. Je zrejmé, že táto vláda sa cíti, ako by po víťazstve vo voľbách boli majiteľmi štátu. To je hrozný spôsob, ako vládnuť."
Pravda 06.05.2019 - Dominik Hutko, - "Kampaňuje Kiska na úkor mena Slovenska?"
Pravda 11.07.2021 - Michal Horský, - "Malová: Ak sa obvinenia potvrdia, Slovensko bolo mafiánskym štátom"
utajeny zdroj, povedal, ze on MAL kupovat pozemky od človeka, ktory bol blizky otcovi kona brata Zembu, ktory bol nevlastny bratranec fero, ktory pozna blizkeho svaagra tety Mikulasa Cernaka...
Nie je ti trapne?
Ale veď to je váš človek. Alebo , ako vy zvyknete hovoriť , "náščlovek". Vy ste si ho vybrali, vám roky slúžil.
"Hyn sa hukáže!"
Pamatam sa, ako Meciar hrozil v 1999 Dzurindovi za zrusenie amnestii a zabasnutie Lexu basou..
A dnes? Akí sú len ti Smeráčikovia groteskní, ako aj na čele s ich hranatým šéfom šéfov hrozia politikom, sudcom, prokurátorom a policajtom pästičkami, sľubujúc krutú pomstu...
Nuž len hrozte zúfalci a snívajte si svoje pomstiteľské sny. Viac vám už totiž nezostáva.
A to iste v pripade Imreczeho, Slobodnika a dalsich...
Len kua nechapem, ze si kazdy z nich vymysli v tisicoch detailoch rovnaku rozpravku prico si navzajom v nicom neodporuju...
Ako ked traja ludia hadzu kockou a tisic krat po sebe vsetkym trom zakazdym tisic krat padne rovnake cislo....
Ale teoreticky to mozne samozrejme je... :-)
Ty sa aj sleduješ čo píšeš? Keď teda súd stále prebieha, tak ako si môžeš robiť už teraz závery, že "Makó je uplatený zmetek"?
Takto radikálne si nakadiť do úst, to dokáže iba Smerácky trapoš.
Ale netrep. Ten súdny proces nie je verejný? Niekto tebe alebo tebe blízkym médiám bráni tam prísť, posadiť sa do súdnej miestnosti a počúvať?
Racionalitu v ich argumentoch už dávno hľadať nemožno. To už je iba sama nenávistná žlč, donebavolajúca absurdita toho čo vyhlasujú je už len tragikomickou vizitkou ich zúfalej situácie.
Hlavne je ťažko si priznať "naletel som ganerom, pretože som blbý, ľahko zmanipulovateľný".
To ste dosť zúfalo dopadli keď jediná argumentácia ktorá vám zostala je hypotetická argumentácia.
Všetky tie "keby", "ak", "keď sa ukáže" - všetky tie plané zamyslenia o tom ako sa splnia vaše zbožné sny, ktoré sú realitou a známymi faktami nemajú spoločné absolútne nič.
Smerácka trolia farma, vzdajte to!
Veď to sami vidíte. Už od nich odskakujú aj najvernejší. Aj tento - vyše desať rokov tlačový orgán Smeru. Ani TA3 už neposiela svoje kamery na Ficove tlačovky.
Teraz vám odsúdia Kováčika, a to nebude zďaleka koniec. Príde Gašpar, Bodor, stále chcete pretláčať tie čím ďalej smiešnejšie báchorky o politickom procese? Ste už iba na smiech, vzdajte to
Robia to múdro. Turisti, ktorí tam prídu vedenia, že sa medzi nimi neponeveierajú antivaxerskí magori a teda môžu sa na svojich dovolenkách cítiť oveľa bezpečnejšie. V konečnom dôsledku to zvýši atraktivitu Malty ako dovolenkovej destinácie a pritiahne viac turistov a s nimi aj zisky z turistického ruchu.
Odporúčame