To je na demisiu vlady a okamzite predcasne volby!!!!!
To je na demisiu vlady a okamzite predcasne volby!!!!!
Fico robí čo môže len aby sa ochránil pred basou. Ale bude mu to málo platné.
Matovič im zasa v parlamente vytmaví, akí sú v Smere 1 a Smere 2 mafiánski gauneri
Nezahováraj klamár!
Klamal si keď si napísal, že väčšina hospitalizovaných v Británii je očkovaná.
Je to presne naopak!
Aký "veľký protestný meeting" už môže zvolať upadajúci alkoholu holdujúci preceda jednej upadajúcej mafia-strany?
Všetko čo robí robí len aby sa nedostal do basy kde je už polovica jeho Smeromafiánskych spolugaunerov.
Očkovanie je len zvolávacie heslo, v skutočnosti bude účastníkom celý míting len vyplakávať o tom , aký je on budúci politický väzeň a aby mu ochránili jeho mafiánsku prdel pred basou.
Neblázni. Načo by sa potom museli pripravovať Rusáci s ich 40 ročným zotročovaním celej strednej a východnej Európy?
Co mas proti bombardovaniu fabriky, vyrabajucej benzin pre nacistov?
Keď ti vadí totalita, choď protestovať proti tým tisícom politických väzňov v Rusku a Bielorusku, trdlo
Kiska je predsa "slniečkár", aspoň ešte včera bol, vy popletení dezoláti
Demokracia jak sviňa, štát vie lepšie čo je pre výchovu malého mužika najlepšie, čo by mal mužik čítať a čo by mužik čítať nemal
Na COVID v USA zomierajú len nie nezaočkovaní.
To tvoj kladný vzťah je taký, že si sa dodnes nenaučil po slovensky ani len spisovne písať.
Napísala čistú pravdu a bola ešte veľmi mierna.
Prečo by chodili medzi takých primitívov?
Unitárne sú tie somariny, čo sem píšeš.
Dubček bol stúpencom federácie.
Tu dobu si zazil a bol si hlupy akým si zostal dodnes , keď stále ešte píšeš somariny.
Na zvolenie federálneho prezidenta v ČSFR bolo treba tri pätiny hlasov poslancov Snemovne ľudu Federálneho zhromaždenia, ďalej zo Snemovne národov tri pätiny hlasov poslancov zvolených v ČR a tri pätiny hlasov poslancov, zvolených na Slovensku.
Bez súhlasu väčšiny Slovákov nebolo možné zvolit federálneho prezidenta.
... vole
Radšej choď preskakovať Vatry zvrchovanosti, na diskusiu na vyššej úrovni nemáš.
Takzvaná "Deklarácia zvrchovanosti" nebolo nič iné iba prázdna Hejdlováčtina, slovami Jána Čarnogurského "vlámanie sa do otvorených dverí" - deklarovala iba niečo čo už bolo dávno deklarované ústavou o československej federácii.
Sily prízemného nacionalizmu ako HZDS a SNS sa potrebovali dajako zavďačiť svojim jednoduchým voličom, ktorým dva roky osprosťovali hlavy "bojom za zvrchovanosť Slovenska", tak im teda tú "zvrchovanosť" dali.
Išlo však len o divadielko s nulovým právnym dopadom na štátoprávne usporiadanie federatívneho Československa
Dajte na Ústavný súd Covid magori.
Veď aj to je diskriminácia, že napadá nezaočkovaných, pričom zaočkovaných obchádza.
Odporúčame