A čo Vy nato, že Lučanský mal živiť strom a to poriadne košatý?!
Sú to fakty, či fáma? Fantázií sa medze nekladú...
A ujo Fico sa ospravedlní, za poriadne faux pas? Keď bez dôkazov tvrdil, že na Lučanskom pri zranení sa robilo politické lynčovanie?!
A čo Vy nato, že Lučanský mal živiť strom a to poriadne košatý?!
Sú to fakty, či fáma? Fantázií sa medze nekladú...
A ujo Fico sa ospravedlní, za poriadne faux pas? Keď bez dôkazov tvrdil, že na Lučanskom pri zranení sa robilo politické lynčovanie?!
Pedro125 blúzni a konšpiruje keď píše: Tak to vyzera ked mikas pusta nakazenyvh do obchodov?
Nuž Pedro, Tvoje citácie sú často na zamyslenie aj Kuxové. Čím hlúpejší a primitívnejší názor, tým väčší úspech u čitateľov denníka "Pravda."
Mimochodom nakazení môžme byť aj všetci, len o tom nemusíme vždy vedieť?!
Naď to dal na Matoviča, hovadské primitívne konštatovanie politika a ministra.
No Jaro, aj múdry schybí... To asi tá horúčka a zápal pľúc kupčia s ľudskými životmi ako Hitler?
VladoBronx, ale to nepíše Igor, ale jeho nevolič.
Ja som ešte tak diletantského premiéra nevidel, ako je terajší.
Dostal sa k moci predsedu vlády iba čistou náhodou. A namiesto toho, aby plnil poslanie premiéra v prospech všetkých občanov a zjednocoval národ hrdé, národné a kultivované, tak ju degraduje, vládu vystavuje dennodenným stresom, neistote a ju diskredituje.
Všetkých neúctivé dehonestuje /opozíciu i svojich koaličných partnerov,/ a následne o sebe tvrdý, že je najlepší premiér histórie Slovenska?!
p. Matovič niekedy Vás ľutujem, avšak už je toho moc. Vaše správanie nie je hodné premiéra.
Bolo by načase, aby ste s funkcie odišiel pravda, ak nechcete vládu sám povaliť?
Spoločnosť rozdeľujete, vytvárate dusnú atmosféru a niektorých občanov vystavujete možno i psychickému šialenstvu?!
Ako nestraník si dovolím napísať i keď nerád - ako premiér, ste hanbou Slovenska! Ak, koaliční partneri urgentné nepochopia vážnosť situácie, vláda čoskoro skončí?!
Opozícia právom čaká na moc a Matovič im ju naservíruje. Nie je "blázon" ?
Milí diskutujúci napravo, či naľavo, ja som ešte tak diletantského premiéra nevidel ako je terajší.
Dostal sa k moci predsedu vlády iba čistou náhodou. A namiesto toho, aby plnil poslanie premiéra v prospech všetkých občanov a zjednocoval národ hrdé, národné a kultivované, tak ju degraduje, vládu vystavuje dennodenným stresom, neistote a ju diskredituje.
Všetkých neúctivé dehonestuje /opozíciu i svojich koaličných partnerov,/ a následne o sebe tvrdý, že je najlepší premiér histórie Slovenska?!
p. Matovič niekedy Vás ľutujem, avšak už je toho moc. Vaše správanie nie je hodné premiéra.
Bolo by načase, aby ste s funkcie odišiel pravda, ak nechcete vládu sám povaliť?
Spoločnosť rozdeľujete, vytvárate dusnú atmosféru a niektorých občanov vystavujete možno i psychickému šialenstvu?!
Ako nestraník si dovolím napísať i keď nerád - ako premiér, ste hanbou Slovenska! Ak, koaliční partneri urgentné nepochopia vážnosť situácie, vláda čoskoro skončí?!
Opozícia právom čaká na moc...
Prezidentka skritizovala Mikasovu vyhlášku ako účelovú a zlý signál.
Zároveň zákon o núdzovom stave v rýchlom konaní podpísala.
Čaputová najprv zákon o opakovanom predĺžení núdzového stavu podpísala a následne skritizovala vyhlášku Mikasa o možnosti hlasovania pozitívnych poslancov na Covid 19.
To je zvláštny fragment politiky?!
MAUSER7811: náckom, ĽSNS, SMERu a ďalším pochybovačom, to treba pripomínať... Stále to majú v hlave "vymleté"...
ĽSNS, SMER a ďalší pochybovači o pandémie Korona: Úmrtí na COVID 19.
Česká republika 11 152
Slovensko 1879
Svet 1 768 798
Náckovia a im blízki Fico atď. stále budú šíriť bludy... Že COVID 19 je iba soplík, slabá chrípočka...?!
Prezidentka podpísala dnes schválenú novelu ústavného zákona, ktorá umožňuje opakovane predlžovať núdzový stav hlasovaním poslancov vždy o 40 dní.
Pandémia si vyžiadala 1 879 obetí.
Núdzový stav bude možné predlžovať.
Prezidentka SR Zuzana Čaputová v pondelok podpísala novelu ústavného zákona o bezpečnosti štátu.
Voľby by v decembri vyhral Hlas. Koho hlas Fica, či jeho poskoka Pellegriniho s výrazným náskokom?
Jediné čo termo Pelle vie kritizovať a tváriť sa, ja nič , ja muzikant?!
Voľby by v decembri vyhral Hlas. Koho hlas Fica, či jeho poskoka Pellegriniho s výrazným náskokom?
Diskutujúci sa nezmienili, aký je hlavný dôvod núdzového stavu? To je možnosť zásobovania nemocníc a zmena pracovného zaradenia zdravotníkov, mimo podmienok v pracovnej zmluve.
Zase len bláboly, aby to sedelo do príbehu zlej vlády, tešiacej sa z trestania občanov...?!
Pribudlo 106 úmrtí, poslanci schválili predĺženie núdzového stavu.
U bratov Čechov sa navrhuje, že síce vakcinácia nebude povinná, ale kto ju odmietne, prípadnú liečbu covidu si bude musieť uhradiť sám. To je super riešenie. To isté by by mal aj u nás, pre všetkých antirúškarov a protestujúcich, skrátka pre všetkých, ktorí nerešpektujú nariadenia.
Zatiaľ čo predseda Smeru-SD Robert Fico nevynechá príležitosť, aby spochybnil dôležitosť očkovania proti novému koronavírusu, jeho vlastný poslanec Vladimír Baláž to vidí presne opačne.
Správne, že poslanci schválili predlženie núdzového stavu i keď v neštandardnej situácii, pre vážnosť pandémie Korona. Pellegrini ako vždy prekvapil, nechal sa zatiahnuť ešte stále "šéfovi", k nepodstatnému "zúfalému štekaniu" buldoga Fica.
Smeráci a jeho Hlas - SD, týmto stratili význam prospešnosti štátotvornej strany.
Fico nech prekročí svoj tieň, prizná si chyby a ide do zabudnutia! A nech tíško čaká, na predvolanie od...
Fico nech prekročí svoj tieň, prizná si chyby a ide do zabudnutia! A nech tíško čaká na pozdrav od...
Kedy Fico prekročí svoj tieň, prizná si chyby a pôjde do zabudnutia? Potom, mu bude patriť uznanie!
Odporúčame