Čin Milana Lučanského nesmie slúžiť politickému nátlaku na ukončenie vyšetrovania káuz, ktoré súvisia s ohýbaním spravodlivosti z minulosti. Uviedla to prezidentka SR Zuzana Čaputová.
Čin Milana Lučanského nesmie slúžiť politickému nátlaku na ukončenie vyšetrovania káuz, ktoré súvisia s ohýbaním spravodlivosti z minulosti. Uviedla to prezidentka SR Zuzana Čaputová.
Perfektne politický "zinscenovaný" prípad Lučanský.
Akcia Judáš ukázala rozsiahlu korupciu na polícii a Lučanský mal živiť "košatý" strom?!
Priatelia, dovoľte pár komentárov k tomu čo sa stalo v cele aj čo sa deje v tejto diskusii.
Myslím, že by sme mali (nielen v diskusii) zachovať maximálnu možnú úctu k človeku, ktorému sa udeje v živote niečo takéto. Je to veľmi nepríjemná a v každom prípade tragická udalosť.
Poviem úprimne, že jeho som nejako neodhadol, prišiel mi tak na pohľad vo funkcii taký seriózny (možno resp. asi iste v kontraste s jeho "slávnym" predchodcom). Môžem sa mýliť, no možno stačilo, že si pán ML uvedomoval, do akej mašinérie sa zapojil a teda čo všetko bude z tej stoky vychádzať na svetlo a tiež to "nedal" (resp. "dal", na spôsob Judáša).
Buďme možno trošku pomalší v súdoch, no istotne nemeškajme v modlitbách za ML (najmä za jeho dušu, no aj za rodinu) aj za Slovensko. Lebo toto bude Ficovi, Pellemu a podobnej zberbe silnou konšpiračnou zbraňou v rukách...
Perfektne politický "zinscenovaný" prípad Lučanský.
Akcia Judáš ukázala rozsiahlu korupciu na polícii a Lučanský mal živiť "košatý" strom?!
Priatelia, dovoľte pár komentárov k tomu čo sa stalo v cele aj čo sa deje v tejto diskusii.
Myslím, že by sme mali (nielen v diskusii) zachovať maximálnu možnú úctu k človeku, ktorému sa udeje v živote niečo takéto. Je to veľmi nepríjemná a v každom prípade tragická udalosť.
Poviem úprimne, že jeho som nejako neodhadol, prišiel mi tak na pohľad vo funkcii taký seriózny (možno resp. asi iste v kontraste s jeho "slávnym" predchodcom). Môžem sa mýliť, no možno stačilo, že si pán ML uvedomoval, do akej mašinérie sa zapojil a teda čo všetko bude z tej stoky vychádzať na svetlo a tiež to "nedal" (resp. "dal", na spôsob Judáša).
Buďme možno trošku pomalší v súdoch, no istotne nemeškajme v modlitbách za ML (najmä za jeho dušu, no aj za rodinu) aj za Slovensko. Lebo toto bude Ficovi, Pellemu a podobnej zberbe silnou konšpiračnou zbraňou v rukách...
Sebastián píše:
dnes
22:18
Toto už Matovič NESMIE rozdýchať! Musí skončiť v base.
Má už na svedomí množstvo životov z "nútenej účasti na testovaní". Má na svedomí množstvo ľudských nešťastí, krachov a bankrotov. Enormné množstvo nezamestnaných...
A teraz vraždu. Matovič je stelesnené ZLO! Nechcel by som byť teraz v koži Pavlínky a jeho dcér.
Náckovia stratili rozum aj Smeráci, už idú do krajnosti.
Matovič považuje opozičných politikov za bezcitných, keď politizujú Lučanského tragédiu.
Áno Fico, Pellegrini i náckovia, prekročili všetky medze ľudskosti a morálnosti keď sa politický priživujú na Lučanskému.
Mafia oligarchov prepojená na stranu SMER a jeho Hlas, už stratili súdnosť!
Fico v Karibiku a senzácia menom Lučanský...
Otázka: Ako sa môže človek ktorý je pravidelné monitorovaní a pár dni po ťažkej operácii, "obesiť " ?!
Aj Vlado Dubnica, Smer, náckovia a iné živly...
od trolla Valibuk nepotrebujem laik. Daj diletantom Pedro125, Kuxo, Svedellif a iným náckom.
To povedal nikolaj Fico a jeho "zločinecká" elita?!
bobog píše: Táto vláda stráca morálne právo vládnuť.
A to morálne právo vládnuť, má mafiánska strana prepojená na oligarchov SMER - SD a jeho falošný Hlas ?!
bobog píše: Táto vláda stráca morálne právo vládnuť.
A to morálne právo vládnuť má mafiánska strana prepojená na oligarchov SMER - SD a jeho falošný Hlas ?!
Smer a Hlas sú totálne dno.
Ešte aj možnú smrť svojho človeka zneužijú na kvákanie tých svojich stupidít.
Hádam sa ešte aj potešili, ako im to prišlo vhod?!
S tým Lučanským je to záhadne. Stále púta pozornosť!
Ak ten strom, ktorý mal podľa medializovaných informácií údajne živiť a nebol abstraktné rozvetvení, prečo si potom mal siahnuť na život a je v kritickom stave?!
vraj ožran Danko
SNS je zhrozená politickou partizánčinou a intelektuálnou prostotou koaličných poslancov, ktorú včera predviedli pred očami verejnosti.
Hlas - SD s Raši, Pelle, Žiga, Tomáš a Šutaj Eštok iba vyzývajú a to je všetko. Je to partaj bývalých Smerákov. A Fico si užíva v Karibiku...
diletant kalioskop, nie v čase Zákazu vychádzania!
Pre niekoho neplatí zákaz vychádzania? Fico v Karibiku.
Na sociálnych sieťach Fico síce zverejňuje videá vo formálnom saku adresované dianiu v parlamente, no dni má podľa informácií tráviť s nohami ponorenými v mori v letovisku Punta Cana v Karibiku. Bývalého premiéra odfotili v obchode pri čakaní v rade na zaplatenie.
https://t.aimg.sk/magaziny/jc1WovqZQU-JP9O4P…
Biele piesočnaté pláže a koralové útesy. Práve takéto výdobytky dovolenkovej sezóny v Dominikánskej republike si má v týchto dňoch užívať predseda Smeru Robert Fico (56).
šašo Svedellif už melie s posledného keď potí kraviny.
Odporúčame