Smerujeme k lockdownu.
Pellegrini využíva koronavírus na politický boj.
Smerujeme k lockdownu.
Pellegrini využíva koronavírus na politický boj.
Čísla rastú, pretože vláda
robí všetko živelne, bez plánu, bez rozumu. Vláda mala možnosť dokázať, že vie čo robí, ale ušiel jej vlak. Mala možnosť, keď čísla rástli v regiónoch, mohla dať tieto regióny do karantény (viď na jar Taliansko), možná by to pomohlo, ale na to nemala odvahu. Premiér mal kopec rečí, ktoré nič neriešili. Jediné čo tými rečami dosiahol je, že ľudia ho už nerešpektujú a bude veľmi ťažké teraz niečo spraviť tak, aby ho ľudia počúvali.
neboj sa Slintoš lockdown bude ty pec...
R82: to povec tým čo boli 17.11.2020 na proteste a nemali rúška Fico, Kotleba a ich náckovia?!
Slintoš alebo Slondoš máš choromyseľné videnie ako Svedellif.
Ak dostaneš COVID 19 potom napíš svoje primitívne úvahy: umelo strasite ludi koronou a manipulujete ludi, aby sa bali.
lebo kto sa boji, poslucha.
Ty vymetení Svedellif psychopat, daj si pohov a odchod. Na Tvoje debilne plačkoviny, nie som zvedavý.
Podľa premiéra sa na proteste 17.11.2020 zúčastnilo cca - 15 000 - protestujúcich a zrejme stovky nemali rúška /zakrytí nos a ústa/ , nedodržali 2 metrový odstup a každí tretí je nakazení KORONAVÍRUSOM a jeden muž následkom COVID 19 zomrel?!
Teraz si to "odse-rieme" všetci! Pandemická situácia sa zhoršuje, zrejme sa nevyhneme tvrdému lockdownu, alebo celoplošnému testovaniu?
Pozitívny sú aj umelci Banášová -Vinczeová, Sajfa, Dangl atď.
Čísla rastú, pretože vláda
robí všetko živelne, bez plánu, bez rozumu. Vláda mala možnosť dokázať, že vie čo robí, ale ušiel jej vlak. Mala možnosť, keď čísla rástli v regiónoch, mohla dať tieto regióny do karantény (viď na jar Taliansko), možná by to pomohlo, ale na to nemala odvahu. Premiér mal kopec rečí, ktoré nič neriešili. Jediné čo tými rečami dosiahol je, že ľudia ho už nerešpektujú a bude veľmi ťažké teraz niečo spraviť tak, aby ho ľudia počúvali.
Všetko čo táto vláda navrhuje je pre opozíciu zlé, spochybňuje to a porušuje pandemické opatrenia. Preto treba tvrdý a celoštátny lockdown aspoň na 3 týždne?!
Testovanie na COVID 19 dobrovoľné je neúčinné :
Záujem o hromadné /dobrovoľné/ testovanie v Rakúsku je nižší, ako sa čakalo.
Muž, ktorý sa zúčastnil na protestoch 17. novembra v Bratislave, zomrel na koronavírus, potvrdila polícia.
Muž, ktorý sa zúčastnil na protestoch 17. novembra v Bratislave, zomrel na koronavírus, potvrdila polícia.
Muž, ktorý sa zúčastnil na protestoch 17. novembra v Bratislave, zomrel na koronavírus, potvrdila polícia.
Ten slniečkár Pellegrini aj pravdu povie, keď sa pomýli.
Tento pupák Pelle dnes v TA3 potvrdil, že vraj on nejednal stranou HLAS o voľbe GR.
Tohoto slizkého politika museli upozorniť, že "ON" je strana Hlas - SD potom sa Pellegrini opravil, že údajne stranou SMER nerokovali.
Pellegrini je stále v strane SMER len akosi zavádza voličov...
Ten slniečkár Pellegrini aj pravdu povie, keď sa pomýli.
Tento pupák Pelle dnes v TA3 potvrdil, že vraj on nejednal stranou HLAS o voľbe GR.
Tohoto slizkého politika museli upozorniť, že "ON" je strana Hlas - SD potom sa Pellegrini opravil, že údajne stranou SMER nerokovali.
Pellegrini je stále v strane SMER len akosi zavádza voličov...
Tvrdý lockdown už mal byť.
A teraz k Ficovi ktorý podáva trestné oznámenie:
Každý komu sa Fico poďakoval za dobre vykonanú prácu je už v base.
Aj Lučanskému podobne ďakovali SAKOVÁ i Pellegrini.
Každý komu sa Fico poďakoval za dobre vykonanú prácu je už v base.
že voľba tohto GP je jasná prehra Matoviča a jasná výhra Smeru a Hlasu?
A v čom?
/NE/Slusny_obcan_SR Vase "dristy" ma nezaujimaju, pretoze ja nie som volic Zmatkovica.
Odporúčame