Na zatýkanie vplyvných ľudí sme si za posledné týždne zvykli, ale také manévre, aké predviedli v sídle Penty, sme tu ešte nemali. Budovu obsadili desiatky kukláčov so samopalmi, akoby v nej sídlilo minimálne užšie vedenie al-Káidy. Nasadenie bolo také masívne, až pôsobilo neprimerane. Toto bude musieť polícia ešte vysvetliť, pretože na čo bolo dobré poslať na Haščáka celú armádu, keď mu pri odchode z budovy nenasadili ani putá? Penta už celkom prirodzene takú podobu zásahu označila za neprimeranú.
Haščáka obvinili teraz a kto sa má báť pokračovania?


