POZOR - Pelle - liberálny fašista !!! Zase sa dáte oklamať - ako so Skládkou a Matoje-blovičom?!
Falošný HLAS.
POZOR - Pelle - liberálny fašista !!! Zase sa dáte oklamať - ako so Skládkou a Matoje-blovičom?!
Falošný HLAS.
Niet sa čo čudovať že ľudia Zmatkovičovi už neveria, lebo pred voľbami sľuboval že zachová sociálne zákony predchádzajúcich vlád a za prvý pol rok:
..o polovicu znížili 13. dôchodok
..zrušili zákon o min. mzde a znížili ju
..zrušili naviazanie príplatkov na min. mzdu.. teda sa budú snažiť ich v budúcnosti znižovať
..zrušili oslobodenie 13. a 14. platu od odvodov
..zrušili obedy zadarmo pre deti na školách
..a teraz idú rušiť dôchodkový strop 64 rokov..Teda generácia Husákových detí pôjde do dôchodku v 70-tke. úžasné!
Sťažovali sa, že majú menšie príjmy do rozpočtu, ale nezabudli sa zavďačiť oligarchom a zrušili daňový odvod bankám.. teda štát prišiel ročne minimálne o 380 mil. Eur..
..a zvýšili štátny dlh z 48% HDP na 62%
A fiasko v Bruseli keď zo sľúbenej podpory "vyrukovali" o 1 miliardu menej.....
K tomu ešte chaotické opatrenia počas Korony.
Igorkové škandály s Pavlínkou a pyramídovou hrou...
Každý deň niečo... ľudia už ľutujú, že si zvolili "blázna a podvodníka" do čela štátu..
Tomáš Szalay: V septembri sme označili ohniská nákazy rodinné oslavy. O tri dni na to boli tieto opatrenia zmietnuté zo stola s tým, že nevestám dáme ešte šancu...
Szalay aj o Globsecu a jeho šancí budeš hovoriť? Či len o nevestách a rodinách...?
Železničná spoločnosť by z hľadiska pandémie COVID 19 mala urýchlene zaviesť, kontrola cestovných dokladov vo vlakoch iba vizuálne. Nič nechytať, aby tak, sprievodcovia a ako i cestujúci boli chránení pred možnou nákazou Koronavírusom?!
Pribudlo 2075 prípadov infekcie? https://youtu.be/omjIhEuybdQ
Koronavírus nie je možné zastaviť. Opatrenia sú k ničomu.
„Kým sa u niekoho zistí PCR pozitivita, stretne sa tento človek s desiatkami ľudí, v hromadnej doprave je s nimi v relatívne blízkom kontakte, s infikovanými ľuďmi sa mohol stretnúť v obchode aj v práci, dohľadávanie kontaktov po potvrdení pozitivity PCR testu je doslova chytaním vetra v poli. Infikovaní ľudia sa medzitým určite stretli s desiatkami iných ľudí. Žiaden núdzový stav ani žiadne „opatrenia“ šírenie vírusu nemôžu zastaviť. To naši odborníci v krízovom štábe nevedia?“
Všetci môžme byť infikovaní i bez vládnych, či epidemiologických opatrení - reštrikcii.
Len akosi Zmatkovič to nevie akceptabilné implementovať v pozície premiéra.
Dopletený Zmatkovič? Hádam "vyhulený", nekonvenčná makovica?!
Ak sa na jej chate robí gruppen párty otázka, či je príčetná je na mieste?
Obzvlášť vtedy, keď vyzýva na: opatrenia sa majú komunikovať pokojne a vecne.
Slovenský lekár Vladimír Malec:
Koronavírus nie je možné zastaviť. Opatrenia sú k ničomu.
Reštriktívne opatrenia slovenských „odborníkov“ nepovažuje za potrebné, pretože zastaviť vírus podľa neho nie je možné:
„Prečo klameme ľudí, že situácia je zlá a že nezmyselné „opatrenia“ môžu zastaviť šírenia vírusu, keď je niečo také absolútne nemožné."
„Kým sa u niekoho zistí PCR pozitivita, stretne sa tento človek s desiatkami ľudí, v hromadnej doprave je s nimi v relatívne blízkom kontakte, s infikovanými ľuďmi sa mohol stretnúť v obchode aj v práci, dohľadávanie kontaktov po potvrdení pozitivity PCR testu je doslova chytaním vetra v poli. Infikovaní ľudia sa medzitým určite stretli s desiatkami iných ľudí. Žiaden núdzový stav ani žiadne „opatrenia“ šírenie vírusu nemôžu zastaviť. To naši odborníci v krízovom štábe nevedia?“
Nezmyselná umelá bublina okolo COVID-19 zrejme čoskoro praskne. Neobávajú sa naši odborníci že budú vyzerať ako idioti?“
To, že Igorko je "hajzel" to Richard nevedel, keď s ním šiel do vlády? Alebo sú ako siamské dvojčaťa?
Podpredseda vlády nevie, kto rozhoduje na Slovensku v čase pandémie?
Slovenský lekár Vladimír Malec: Nezmyselná umelá bublina okolo COVID-19 zrejme čoskoro praskne. Neobávajú sa naši odborníci, že budú vyzerať ako idioti?
Plagiátori Mafiózo, Matelko a ostatní "fair play diplomoví experti" v postraneckom - pardon poslaneckom bufete, konšpirujú opatrenia na Covid 19 odborne, hrdo a národne, len mi "obyčajný ľud" si to obse/rieme. Slová o zákaze stravovania poslancov v jedálni sú farizejské v kontexte doniesť si "lepeňáka" a pitie vody v záchode. Čo nato Filoména z hradu? Opatrenia sa majú komunikovať pokojne a vecne.
"Dobrá práca" politici?!
Pribudlo nových prípadov Zmatkovič a Šuplík na ktorých sa pozerá Filoména z hradu, ktorá len vyzýva: opatrenia sa majú komunikovať pokojne a vecne.
Buffy Kollár, to divadlo režíruje ktorá chamrať poslanecká?
Čo je Slovákom od štvrtka zakázané?
Chlastať!
Nadávať /!/ na opatrenie, vraj nie na Zmatkoviča /údajne on zato nemôže?/, ale pandemickú komisiu?!
Súložiť s neznámou osobou!
Maska /karnevalová/, rúško povinné aj exteriéri!
Zhromažďovanie sa, nedaj Bože protestovať /!/ , ak tak iba do 6 ľudí.
... a držať krok a hubu!
Netreba vypnúť Slovensko, ale Zmatkoviča. A bieli kokaín nech ho zastúpi, do predčasných volieb?!
Občianske združenia sú radi, že v SR začína byť extrémizmus konečne postihovaný. Vážne? A čo sloboda?
Čo je Slovákom od štvrtka zakázané?
Chlastať!
Nadávať /!/ na opatrenie, vraj nie na Zmatkoviča /údajne on zato nemôže?/, ale pandemickú komisiu?!
Súložiť s neznámou osobou!
Maska /karnevalová/,povinná aj vonku!
Zhromažďovanie sa, nedaj Bože protestovať /!/ , ak tak iba do 6 ľudí.
... a držať krok a hubu!
Čo je Slovákom od štvrtka zakázané?
Chlastať!
Nadávať /!/ na opatrenie, vraj nie na Zmatkoviča /údajne on zato nemôže?/, ale pandemickú komisiu?!
Súložiť s neznámou osobou!
Maska /karnevalová/, povinná aj vonku!
Zhromažďovanie sa, nedaj Bože protestovať /!/ , ak tak iba do 6 ľudí.
... a držať krok a hubu!
Čo je Slovákom od štvrtka zakázané?
Chlastať!
Nadávať /!/ na opatrenie, vraj nie na Zmatkoviča /údajne on zato nemôže?/, ale pandemickú komisiu?!
Súložiť s neznámou osobou!
Maska /karnevalová/,povinná aj vonku!
Zhromažďovanie sa, nedaj Bože protestovať /!/ , ak tak iba do 6 ľudí.
... a držať krok a hubu!
No, Zmatkovič je poznačený ako COVID 19 alebo terajší pohľad na p. Kňažka je smutný. Evokuje to význam, Tvoja tvár má známy hlas ala plačko?!
Odporúčame