Zatvárajú sa stredné školy, štát zakáže zhromažďovať sa. Matovič hrozí lockdownom
Premiér: Slovensko a jeho obyvatelia majú poslednú možnosť, aby boli opatrní a dodržiavali opatrenia. „Inak bude lockdown!“
„Máme to v našich rukách. Skúsme urobiť všetko pre to, aby to bolo čím skôr,“ vyhlásil.
Dôrazne odporúča necestovať: „Mohlo by to spôsobiť, že nabudúce nebudeme navštevovať jeden hrob, ale viacero. Ľudí vyzval na zodpovednosť, inak podľa neho môžu všetky opatrenia „zahodiť do koša“.
Prepáčte p. Zmatkovič kto Vám dal právo s občanov robiť rukojemníkov a nesvojprávnych? Predstavitelia štátnej moci, formálne deklarujú ľudské práva, ale trvalo ich porušujú. Nemajú právo občanom vyhrožovať a vyhrážať sa im, ak nesplnia to, či ono, bude nasledovať...
https://uploads.disquscdn.com/images/23ffbdf…
"Vláda nech ide do karantény" a občania do ulíc.
17.11.1989 sme "revolúciu" nerobili pre obmedzenie života /vládnou garnitúrou/ a jej neustálymi reštrikciami.
Jedná vec je boj s pandémiou, druhá "harašenie"!