celebrita?? strašidlo
celebrita?? strašidlo
takto sa to robí a nie ako babráci rusi! A s podporou demokr. záp. sveta!!
u nich je to bežné- to nie je urážka
a čo odkážeš tým v Gaze, Lýbii, Sýrii, Jemene..............?? tam nie sú vražedné hordy?? či to sa ťa netýka?
UA zastavila
semožer- zjedz aj vlek- ale nezabudni na seno
ty chceš niekoho posudzovať, jeho mentálnu úroven? nebud smiešny
ako to chceš urobiť? ideš kandidovať?? a myslíš že by sa to zmenilo???
dnes mnohí dospelí sú na úrovni 10 r. dieťaťa
volil si matelka
chudák- nemáš svoj život, len toto ťa teší??
rusky je fujj
netáraš??
kto je podla vás ten obhajca z Košíc?? už minule ste to tu vypisovali
ozaj? a čo šimečka??
šesi- ktorí? aj tam majú rozumných ludí. a nech sa starajú o seba a o svoj bordel.
komu niet rady, tomu niet pomoci
Odporúčame