nemusí sa každý vopchať tam ku tebe a rozdávať aj čo nemá
nemusí sa každý vopchať tam ku tebe a rozdávať aj čo nemá
bratov čechov poliakov? :-))
o tom je s tebou škoda dalej diskutovať- viem ako to beží- a vidíš že nie som sám. stále to učitelia zakrývali- prípravy- no už to nezaberá- a aj ty meníš retoriku
to sú ktorí- tí čo konajú voči záujmom vlastných občanov?
a vy česi jak by smet- sami neviete nič rozhodnúť- dementál
no konečne- za telo peneži
neviem aký majú predpísaný úväzok- no viem kedy ich vidím v meste a nevidím v školách- a nie som sám. Asi žijeme v rozdielnych svetoch
senožer- zase si nič nepochopil? píšem o policajtoch v juesej
neviem či klameš úmyslene alebo nemáš len prehlad a hovoríš len o svojich skúsenostiach- no ludia žijú po celom Slovensku a vidia ako to beží.
kolko vyrobí a zarobí p. analytička??
v sýrii 11 mesačne
ešte že si nám to vysvetlil
????? ber lieky nie drogy
najlepšie by bolo liečiť po telefone!?
ale- nič mu nebolo
ešte ju doprevádza tatko?
UA má ukrajinské zbrane?
Odporúčame