dohodnutého s pacientom z TT??
dohodnutého s pacientom z TT??
pokial viem, tak aj tento rok už platy mali zvýšené!! no stále málo! nadávame na lekárov- že vydierajú. A čo robia už roky učitelia? Lebo len tieto dve kategorie si to v štáte môžu dovoliť! Koho je tu ešte také množstvo pod jednym zamestnávatelom? Určite si to nemôžu dovoliť iné profesie- roztrúsené po rôznych zamestnávateloch.
stále sa zabúda na viac vecí- napr. dlžka prac. doby, množstvo volných dní(pred a po každom sviatku), ale jedno dôležité a zásadné- možno je nástupný plat nižší- ale- rastie podla tabuliek až do dôchodku!! Kto má ešte takú vymoženosť? Predavačka má taká plat!?- pochybujem- a isto nie všade- no s takým možno pôjde aj do dôchodku- no učitelka určite nie!! Tak upravte nástupný plat- zvýšte ho- a povedzme zrušte tabulky. V pohode??
A prečo by učitelia aj v rámci protestov nemohli požadovať aj zmenu parametrov v školstve? Ale sami voči sebe by to iste nerobili!!
musí mať aj ružové tangáče??
+++++++++++ drucker vie figu čo sa deje na vidieku, v osadách
v najsamväčšej demokracii na svete to snád nie je ani možné- či?
polodementný diskutér aj tak tvoj príspevok nepochopí!
++++++++++++
ved vysoko produktívny robot vyprodukuje aj za 100 ludí- kde pôjde zisk?
to je fakt- hašek by to iste urobil.
nevie nič, nepamätá nič
:-))) blb.e- a nemali platiť nemci celému svetu??
každý den 1 200 a viac- x 900 = 1 000 000. A včera zelený komik čosi informoval, že 34 000!!! :-)
ktovie ako to vidí rusko??!
na číne nevidí už ani koncové svetlá
Odporúčame