minule tu bol článok ako hyundai predáva to isté auto v číne za 18 700, v nemecku za 40 000! ako, prečo??
minule tu bol článok ako hyundai predáva to isté auto v číne za 18 700, v nemecku za 40 000! ako, prečo??
to si taký starý??
+++++++++
komunistická vláda zadotuje predraženú výrobu?
zažil si už nejakú podobnú tragédiu? myslíš že to je len tak si niečo prikázať?
EM predsa neoprávnene podporuje čína!! či?
+++++++++++++
nekupujte v akciách- musíte v sekáčoch!!
videl si dnes ako to vyzerá okolo mnohých obcí na Slovensku? mladí nechcú a nebudú robotovať na poliach, maštaliach.............. a to je vyspelá demokracia.
A ty si po kom? Pôjdeš na pole, do stajne....?
taký elaborát- no načo sú potom učitelia? Tí sú tam tiež len do počtu? oni za nič nemôžu??
píšeš o manželke, mamke či o kom??
Odporúčame