Niečo sa ti nezdá na tom, že na Ukrajinu, vyzbrojovanú EÚ a NATOM stačia Rusku staručké T-62?
Niečo sa ti nezdá na tom, že na Ukrajinu, vyzbrojovanú EÚ a NATOM stačia Rusku staručké T-62?
Aj na Donbase sa po ôsmych rokoch vraždenia kyjevskými karavánami smrti, obyvatelia Donbasu rozhodli bojovať za záchranu vlastných životov pred ich plánovaným vyvraždením, ako "1.5 mil. celkom nepotrebných" obyvateľov Donbasu, zločineckým nacistickým režimom z Kyjeva, pod velením masového vraha Pedra Porošenka.
Tak si urob názor. Nech sa páči: https://t.me/Tsaplienko/18701
---
Pre tých, čo nevedia po rusky, prikladám preklad rozhovoru: (1/ osoba vpravo, 2/ vľavo)
1/ To neboli Ukrajinské deti Ukrajincov, ktorí hovoria po Ukrajinsky. Aj také tam boli.
2/ A aké to boli deti, odkiaľ to boli deti?
1/ Boli to Rusko jazyčné deti, Rusko jazyčných rodín, deti ktorých niekoho otec bol v armáde, u iných tiež kde to, boli to absolútne ruské, Rusko jazyčné deti...
2/ (okamžite reaguje) ...tie hneď treba topiť, hneď tam do plného prúdu, topiť tieto deti...!!!
---
Tak kto vlastne chcel topiť aké deti???
A koľko budeš vracať už vieš?
Prečo tak perverzne KLAMEŠ? Musíš?
Ty klamársky potkan. HANBA TI, TFUJ!!!
Pre tých, čo nevedia po rusky, prikladám preklad rozhovoru:
1/ To neboli Ukrajinské deti Ukrajincov, ktorí hovoria po Ukrajinsky. Aj také tam boli.
2/ A aké to boli deti, odkiaľ to boli deti?
1/ Boli to Rusko jazyčné deti, Rusko jazyčných rodín, deti ktorých niekoho otec bol v armáde, u iných tiež kde to, boli to absolútne ruské, rôznojazyčné deti...
2/ (okamžite reaguje) ...tie hneď treba topiť, hneď tam do plného prúdu, topiť tieto deti...!!!
---
Tak kto chcel topiť aké deti???
Ale jasne, že má správne názory! To vo vašej nacistickej sebranke tak predsa chodí. Ste na jednej odpornej nacistickej lodi. Podlé LŽI sú vašou pracovnou metódou. Teba samozrejme nevynímajúc.
Veru. Naozaj škoda, že ho máte.
Aspoň že si vysvetlil, prečo nechápeš.
Klasická odpoveď neznalého, neinformovaného nafúkanca čo nevie, ale chce ohúriť okolie.
Celý cervenohnedy soustruh. Je aj červený aj hnedý. Katastrofálna existencia.
Na rozdiel od teba má však vedomosti a vie o čom píše.
Zato ty len bezobsažne prskneš do vetra.
A to sa nechce tým Ukrajincom z toho grcať, že získajú cenu nejakého Rusa? To fakt?
Pokrytectvo najhrubšieho zrna. :-DD
Nie, Rusi strieľali na tank a poškodili tank ukrajinských nacistov. A opäť, až ho snáď Ukrajinci opravia, tak im ho Rusi trafia.
V tej hlave to nefunguje práve tebe.
Lajoš Vopchaj sa v hrobe obracia.
Nie, nechcem. Prečo sa tak veľmi nemúdro spytuješ? To si celý ty. Tak ešte raz. Napísal si - "Ukrajinci opravia a pouziju proti rusom."
A ja som zareagoval, že im ho (tým ukronacistom) tí Rusi opäť a možno už aj neopraviteľne, trafia.
Už rozumieš?
A Rusi im ho opäť trafia. A možno už neopraviteľne.
A čo myslíš, koľko Hrivien, resp. dolárikov dostal za prečítanie toho románu?
Prečo sa neukázal môžeme len tipovať?
Áno, boli tam. A dobre že prišli. Svojim príchodom zachránili cca 1.5 mil. životov obyvateľov Donbasu pred ich plánovaným vyzabíjaním ako "celkom nepotrebných".
Aj preto je Strelkov na Donbase hrdinom.
Odporúčame