Takže práve si sám seba svojim príspevkom a nikom zadefinoval že si háveď a primitívna, nenávistná zberba.
Súhlasím.
Takže práve si sám seba svojim príspevkom a nikom zadefinoval že si háveď a primitívna, nenávistná zberba.
Súhlasím.
Nemusím. Príde a veci porozumie. Je totiž evidentne mentálne na míle ďaleko, ďaleko pred tebou.
Ty si momentálne v stave, že to ešte ani len netušíš.
Ty??? A serióznou debatou??? Veďže nežartuj.
Neznemožňuj sa ešte viac. Prečo sa k sebe tak veľmi neúctivo chováš?
Ak by si sa bol lepšie učil a snažil sa vzdelávať, mohol si sa aj ty aspoň zďaleka priblížiť mentálnou zrelosťou k tým "kotlebovským inteleguánom".
Takto ťa čaká ešte veľmi dlhá, ktovie či vôbec ešte možná, cesta na dosiahnutie aspoň ako tak spoločensky akceptovateľnej formy rešpektu k tvojej osobe.
Toho nerieš. Je to mimoriadne neinteligentný tvor. On je to povestné na tej polici, čo sa cíti ako lekvár. Ale na to prídeš spontánne aj sama veľmi rýchlo.
Ty nemáš ani len minimálne predpoklady na to, aby si mi niečo mohol odporúčať čo mám, resp. nemám čítať. To by si si musel zaobstarať mimoriadne výkonný nástroj na ostrenie, aby tvoje výroky neboli až tak veľmi neostré a obsahovo úplne prázdne, dokonale povysávané, vygumované.
Na teba stačil zjavne aj taký malý, detský vysavač. Aby ťa povysávalo dočista, netreba nijako mimoriadny sací výkon. Vidno.
Áno, toto, čo si práve predviedol, "Toto skutocnr moze napisat len obmedzenec a hlupak."
Ty stíhaš akurát tak permanentne sa prezentovať ako veľmi neostrý, parádne povysávaný jedinec.
Takže aj ty potvrdzuješ, že Rusko nebojuje proti Ukrajine, ale proti USA a EÚ?
Už to začína dochádzať aj tebe o čo tu vlastne ide?
Evidentne veľmi neostrý si práve ty, ty paródia na inteligenta.
Heger vo svojom vystúpení používal slová ako, sloboda, demokracia, zvrchovanosť, extrémizmus, ústavnosť...
Všetko, po čom úplne bez problémov šliapal a čo úplne chrapúnsky ignoroval.
Neskutočný pokrytec ten Heger. HNUS!
Ty si teda parádne povysávaný trkvas.
To sa len tak nevidí. Máš mimoriadne veľavravný a výstižný nik. Tak ťa normálne okolie oslovuje, však?
Už dávno, už min. v r. 2015 malo Rusko nabehnúť na Ukrajinu a vyprášiť tam nasáčkovaných nacistov a veľa ľudí mohlo dnes žiť a Ukrajina v pohode existovať. A nie dlhých osem rokov kričať, upozorňovať, oznamovať...
Jadrový útok západu vyvolá fyzickú reakciu Ruska!
Rusko, ako priznal Jens Stoltenbrg, nebojuje proti Ukrajine, ale proti NATO! Úbohá Ukrajina tým bojom len trpí.
Súhlas.
Preto vyjednávať s vodcom zločineckého banderovského režimu v Kyjeve Zelenským je nenáležité.
Trkvas A_2 už opäť ide svoje každodenné, hoaxoidné rozprávky :))))))
Nikto na nich nezaútočil???
O.K. Nechaj tak a spi ďalej a historické reálie pokojne ignoruj!
Áno, prekročili. Ty, ak by ti šlo o holý život, ty by si neudrel? Ty by si sa odovzdane nechal zahubiť a rezignoval? Matúš Vallo, bratislavský primátor ti to vysvetlí skladbou piesne Otec kapely Para, ktorej je členom. Text tejto skladby je veľavravný a mnohé vysvetľujúci. A ten je:
"Jedno pekné ráno povedal mi MÚDRY otec
chlapče MUSÍŠ rýchlo UDRIEŤ, je to lepšie ako utiecť..."
To v tomto prípade sedí ako tá povestná r*ť na šerbeľ.
Odporúčame