Nestvi ma s tymi svojimi cislami. Problem vystavby troch silovych vedeni v Nemecku je stary min 15rokov, este v zaciatkom mojej predchadzajucej prace sa to rpzpberalo v Nemecku, kde som bol na skoleni. To ze to dodnes nedokazali realzovat bolo par mesiacov dozadu tusim v clanku aj na Pravde, myslim ze nejaky daval aj RNDr. Vladimir Wagner na Oslovi.
Tiez tu myslim bol clanok kde niekto z SEPSu potvrdzoval toky smerom do Rakuska v istych poveternostnych situaciach.


