pri 150 to vychadza na cca 22tisic volicov na jedneho. Pointa je v tom, ze tak maly obvod obehnes aj na bicykli ak si chces urobit kampan. A tiez nam tam chyba moznost nechat sa zvolit ako nezavisly kandidat.
Je malo pravdepodobne ze dojde ku kolizii 75-75, ked si pozries hlasovania malokedy hlasuju vsetci 150ti.


