Si bol s Danielom na kavu? :)
Ved aj tu co lietala dlhe roky kanibalizovali na diely pre Ruslany a az neskor opat dali dokopy.
Ved o to presne ide, EK nanutila statom spot miesto dlhodobych kontraktov a takto podporila priekupnikov. Banda darebacka.
Ale to su vazni z najmenej zavaznymi zlocinmi, kdejaki podvodnickovia, alimenty a podobne. Cernak by mozno mohol robit v Dubnici, tam maju aj zavaznych a pracovisko na to.
S kosickymi obcas robim a mnohi su celkom sikovni.
Ked pozicias niekomu auto a ten to neskor ozraty niekde napali do ludi, budeme Ta podla objektivnej zodpovednosti vysetrovat ako pachatela? Alebo spolupachatela?
Ved Ty si mu nedal auto ozratemu ani na to aby niekomu ublizil.
No toto ma zaujima, hovorilo sa o tom ze to komplet cele predali Cinanom a tak som nejako predpokladal, ze si Cinania zobrali aj ten nedokonceny drak. Ale asi to tak nie je.
Vies co, tych stretavam kazde rano ako cestuju do roboty, tiez nie je kazdy z nich uplny povalac. Iba je s nimi problem v tom, ze potrebuju zvlastnu opateru lebo nevedia narabat s peniazmi, ale su firmy kde si s tym poradili a troska na nich dohliadaju. A tam to funguje dobre.
Tym poslednym som si nie uplne isty, nasi EU papalasi vyzeraju ze su k tomu odhodlani, zvlast za peniaze obyvatelov EU.
Aleco, tak Egypt dava prednost dlhodobemu kontraktu miesto dodavkam do EU? Ved to je nevyhodne ako mozu byt taki neprezieravi.
Vazeni aktivisti, bez plynu by ste uz davno mali vypadky siete v Nemecku pretoze obcasne zdroje energie maju aj svoje problemy.
No moja skusenost je taka, ze to co popisujes plati ked maju nad sebou draba. Inak ide casto kvalita opacnym smerom. Ale to sa da povedat aj o nasich.
Snivajte s nami, vela stastia v plneni vasho sna. Za 30 rokov ste sa dokazali stat najkorupcnejsim statom v Europe a za desat budete v EU a budete prosperovat? Na to vam ten korupcnicky pristup stacit nebude, aj tu mame zopar kadrov vasho razenia.
Trepes, ten sofer ho viezol do Prahy. Aspon podla clankov tuto v denniku.
V Belgicku by tiez mohli konecne doriesit pripad... ale to sa jednalo iba o nejakeho slovaka, to moze vysumiet do stratena.
Zato podla zmluvy budeme cakat minimalne 10rokov na ich odchod.
Taky priamy ako zisky IBM v case Rise? Ked pragmaticky dodavali a podporovali stoje na ktorych Hitlerovi nohsledi vytvarali statistiky a zoznamy osob pre konecne riesenie?
Netaraj, vela invalidnych dochodcov nadalej pracuje, v ramci svojich moznosti. Aj ja. Nie je to niekedy uplne jednoduche ani pre zamestnavatela ani pre kolegov ale da sa.
O co su ukrajinci lepsi od rusov?
EU alebo nevolena skupina jej predstavitelov?
Ake opatrenia planuje hlavny hygienik? Ako platcu dani a zdravotnych odvodov ma velmi zaujima ci bude zavedene povinne preukazovanie sa obcanov UA bezinfekcnostou na TBC na vyzvu kohokolvek v tejto krajine ako to bolo zavedene v case Covidu kedy bolo potrebne takto chranit ohrozene skupiny obyvatelstva. S oslabenou imunitou obzvlast citlivou na Kochov bacil pre mna totiz predstavuju vazne riziko a aj pre nas zdravotny system.
Potrebujeme prisne opatrenia na ochranu slabsich.
Odporúčame