A presne preto zostane nepovsimnuty a nepotrestany, ako vyciny tych co menoval vyssie..
A presne preto zostane nepovsimnuty a nepotrestany, ako vyciny tych co menoval vyssie..
Memorandum? A co takto vojnova intervencia bez mandatu OSN, to ma pre mna vyssiu dolezitost. Okrem toho zabudas, ze ked sa jednalo o stiahnuti atomoviek z uzemia Ukrajuny bolo to v zaujme vsetkych, neviem si predstavit ze by skorumpovana krajina ako UA mala pod kontrolou jadrove zbrane. Oni su schopni strielat aj na jadrovu elektraren.
Cize ludsky povedane podarilo sa im nastrcit niekoho ineho pre ich zaujmy. Hej toto im ide.
Myslis podobne ako Rakka? Alebo Belehrad? Ano, vyzera to tak.
Opravte si prosim text pod obrazkom. A zodpovedny zamestnanec bude za trest buduci tyzden bez kavy.
Ukrajinci uz nevedia co od rozkose? Dovtedy sa chodi s dzbanom pre vodu dokial sa ucho neodtrhne. Po utoku na NS1 a NS2 verim ze aj v tomto maju prsty zapadni poradcovia. Mam velke obavy z ruskej odpovede.
Ste to jej vyhlasenie nepochopili, ona to myslela ako Edo, mame plynu dost a nic sa nemeni, budeme platit rovnako len vyssiu sumu. Niekolkonasobne.
Hej poznam tu cestu. Nie som dokonaly ale v meste a dedine sa chovam slusne a nepletiem si ich s okruhom.
Ten sponzor tam ma reklamne plochy, od inzerenta v novinach sa az tak velmi nelisi. Tiez sa obava, ze jeho meno bude spajane s niecim co sa mu alebo jeho zakaznikom nepaci. Vo vysledku je to rovnake, vyjadris znepokojenie(citaj pohrozis odchodom) a je na veducich co podniknu. Bud ako hovoris Ty vyhra rozum a odkazes ho do patricnych medzi alebo sa niekto rozhodne ze blizsia kosela ako kabat a vyhovie sponzorovi/inzerentovi.
Tie priklady su fajn a v zahranici to nebolo inak. Skratka svet nefunguje vzdy ako by mal navzdory kodexom a moralke.
Kolko motoristickych novinarov si dovoli strhat recenzovane auto? Je ich malo pretoze uz ziadne na recenziu nedostane, nie kazdy si moze dovolit to co Clarkson.
Spomen si len na reakciu Orange ked Satan oznamil ze povolaju do repre aj hracov z KHL. Nahradit velkeho inzerenta nie je lahke a hlavne to neurobis z vecera do rana, na to maju velke noviny svojich ludi ktori sa tomu venuju na plny uvazok. Eticky kodex je uzasna vec, bohuzial historia ukazuje, ze to nie vzdy funguje ako ma.
Preco by tam malo dojst k havarii minister neuviedol? Nech ju prestanu ostrelovat, to by pomohlo viac ako tieto jalove reci.
Ale ten inzerent neovplyvnuje obsah, on len zrusi inzerciu. :D v tom je ten vtip, nikto Ti neda pisomne ze odchadza lebo uverejnujes co sa mu nepaci.
Ako zacali problemy s blokovanim domen uz som nemenil odkaz. Ale k niektorym prispevkom a clankom sa dostanem aj mimo nich takze to nevadi. A mam menej casu musim priznat.
Lebo v kazdej relacii poziadaju o prispevok? Napriklad Infovojna ked som tam este chodieval mala uvedene kolko potrebuju penazi a kolko na dany mesiac zatial z prispevkov posluchacov a citatelov dostali. To ma byt akoze problem?
Velky inzerenti naopak maju obrovsky vplyv na obsah, kedze staci vyhrazka o stiahnuti reklamy a sefredaktor si rozmysli ci zacne balit alebo upravi vydanie, nic nove pod slnkom funkujhe to takto uz roky aj na zapade.
Preber sa z toho sna. Odkedy su tu sankcie stal sa zo zmluv toaletny papier. Podakuj Hegerovi a Caputovej. Ktoru zmluvu mas na mysli, tranzit alebo dodavky? Plyn k nam cez Ukrajinu stale prudi takze dodavky tu su. NS sa nas dotyka nepriamo, ak by sme plyn dovazali zo zapadnej strany. Okrem toho plati, ze EK nariadila brat urcity objem plynu zo spotoveho trhu, takze dlhodobe kontrakty sa znizili co bol aj dovod preco Gazprom neplnil svoje zasobniky kedze uprednostnuje dlhodobe kontrakty.
Skludni hormon a spravaj sa slusne.
V tych Jaklovciach, ked nespomalis tak sa tam mozes rozbit ani nevies ako. Kto to nepozna moze ho to zaskocit ale vacsina normalnych ludi spomali pred takym usekom.
Co keby amici prestali pchat nos do Europy?
Nie moj pekny, vdaka strelenym nemeckym zelenym napadom. Okrem toho rus plyn dodavat chce, len Eu ho odmieta. Vid Caputovej a Hegerove vyjadrenia, nie tak davno kricali ze rusky plyn nepotrebujeme.
Takze vies komu mas podakovat.
Kazdy to nevie, napriklad ti co obhajuju povolenie nejakeho mnozstva alkoholu v krvi. A tiez ti, co to legalizovali pre cyklistov.
Podla toho ako to tam vyzera a kam to smeruje nebol si mozno daleko od reality.
Odporúčame