Ano je to chrobak odniekial z USA hor, adaptoval sa na zemiaky a potom sa ako lavina rozsiril do sveta. Pri dnesnej globalizacii by sa rozsiril ovela rychlejsie ako vtedy...
Ano je to chrobak odniekial z USA hor, adaptoval sa na zemiaky a potom sa ako lavina rozsiril do sveta. Pri dnesnej globalizacii by sa rozsiril ovela rychlejsie ako vtedy...
Lebo poslusni lokaji kyvli EK na sialeny napad energetickej burzy. Na popud Nemcov ktori to potrebovali.
Hasek uz je taky zufaly, ze zo seba urobi vola? Sport mu nic nehovori?
Preco by nebol? Ved zakazdym ked vyjde clanok o tom, ze rusi lietaju bez zapnutych odpovedacov tak tu bliakate aki su hnusni. Tak predpokladam, ze kazde lietadlo NATO ma vzdy a za kazdych okolnosti zapnuty odpovedac sekundarneho radaru a teda je jeho pohyb viditelny a zaznamenatelny.
Tymto cinom dali USA do ruk tromfy Ukrajincom, mozu pekne vydierat EU, uz nam zostali takmer iba rury iduce cez ich uzemie.
Arogancia toho cloveka je neuveritelna. Niekomu nadavam a potom chcem aby mi nieco dal?
EU si neobjednala plyn do zasoby, preto sem netiekol. Gazprom by bol hlupy ak by sem tlacil do cudzich zasobnikov plyn ktory by mu zaplatili mozno v buducnosti. Bohuzial EK rozhodla ze plyn sa ma kupovat prednostne na spotovom trhu miesto dlhodobeho kontraktu. Nemas kontrakt, nebudem Ti nutit plyn a platit uskladnenie.
Nam by sa Nemci ani Rakusania nebali vyhlasit vojnu, na USA si netrufnu.
Ten polsky truhlik asi netusi, ze polovicu z tych 20 miliard zaplatili Nemci. Este od nich pytajte reparacie.
Neviem ci to niektorym nedochadza ale toto je casus belli… Niekto ohrozuje Europu, umyselne.
Kto berie v pomere ako pises? Slovensko urcite nie.
Ano ano pan Podolak, mate plnu podporu EU, ved aj take Spanielsko razne zatocilo s nespokojnymi Katalancami. Rychlo ste sa adaptovali na europske hodnoty.
Dobre, ruru mame, maju do nej Nori aj plyn?
Len aby si mal pravdu, kto da vyssiu cenu berie... teda na normalnom trhu.
Stryko Joe plni svoje sluby o odstaveni NS2?
Ibaze na to mame hranicu a jej kontrolu.
Ale co? A samozrejme Cesi ani netusia odkial vietor fuka a kto spiskal, ze hranice Schengenu su jak reseto.
Pre Ukrajincov ktori usli z UA pred povolavacim rozkazom to neplati? V tomto musim so Zemanom suhlasit, meter ma byt rovnaky pre vsetkych. Na Slovensku je momentalne mnozstvo bojaschopnych UA muzov, posleme ich naspat?
To si si pomylil s posadkou sila v USA, tam riesili branie drog. A boli z toho poriadne vydeseni.
To vzhladom na situaciu a boje na Ukrajine nebude vobec take jednoduche. To, ze Rusi su jedni z mala co dokazu atomku postavit stacit nebude, sankcie a vsetko okolo toho to Madarom riadne skomplikuje... Tragikomicke na tom je, ze Europa tu elektrinu potrebuje...
Odporúčame