A preto Nad rozdava co mu pride pod ruky. Uz chystas podu na platby nasim zaoceanskym partnerom ktori nam dodaju co budeme potrebovat?
A preto Nad rozdava co mu pride pod ruky. Uz chystas podu na platby nasim zaoceanskym partnerom ktori nam dodaju co budeme potrebovat?
Zato Bidenove vyhlasenie o tom, ze on nedovoli spustit NS2 to bolo vyhlasenie uhladeneho diplomata co?
Boris tam rozda par otcovskych a bude po probleme.
Europske hodnoty, sama demokracia na Ukrajine.
Kto dal tejto vlade pravo robit taketo rozhodnutia? My nie sme vo vojne s nikym, tak aky pravny zaklad ma jednanie ministra obrany?
Maliny nie, na tie ma monopol maco.
Zatial...
Civili zabiti UA vojakmi za poslednych osem rokov? Zabiti armadou USA v Iraku, Syrii? Ti su podla Teba akoze v poriadku?
Ja nikomu nebranim vo vybere povolania, nenutim ho ospravedlnovat sa, nezakazujem mu reprezentovat krajinu. A hlavne, nepodporujem kolektivnu vinu ako Ty.
To je ta jednota poznacujuca jednania NATO.
Lotysi su fasisti, nic noveho pod slnkom.
Zaujimave je, ze ked Ukri vypli vodu smerom na Krym, nikoho to nezaujimalo. To nebola katastrofa.
Uz roky su zdravotnici mimo Zakonnik prace, mozu robit pomaly nepretrzite. Toto je dosledok.
Predpokladam, ze toto plati aj pre tych co sa sem plavia na clnoch. Alebo je to inak?
Cuduj sa svete, z lekarskeho hladiska si stale mlady aj v 43.
Uz sa silno bojuje o volica. Davajte pozor ludia.
Tebe este stale nedoslo, ze bojovat sa bude tu? Lebo RF uz davno vyhlasila, ze na jej uzemi dalsia vojna nebude. Takze sa budu hlusit tu, do posledneho ukrajinca, poliaka, slovaka, madara aj cecha.
Lebo toto nie je konflikt medzi postsovietskymi krajinami a RF, toto je konflikt USA a RF, na uzemi Europy.
Odporúčame