Ty aj nieco vies o minulosti Solivarov alebo len tak naslepo strielas? Vies aj nieco o tom, akym sposobom sa tazi sol v Rakusku a ako sa tazila v Presove?
Ty aj nieco vies o minulosti Solivarov alebo len tak naslepo strielas? Vies aj nieco o tom, akym sposobom sa tazi sol v Rakusku a ako sa tazila v Presove?
Preco by si robil hanbu? Ma tri tituly a co este potrebuje? Pokial bude zaujimavy pre divakov a to pri jeho povahe bude, potom bude zaujimavy aj pre sponzorov.
Madari su poslednou bastou zdraveho rozumu v Europe?
A co takto poslat ucet rakuskej firme? Ja viem ze oni kupili iba Solivary Trade a vyuzivaju znacku a zataze zostali na povodnych Solivaroch, teda na Slovenskej Republike. Nebol to pre nich zly kseft.
Kolkonasobne stupla cena el energie od Februara 2022?
Zarataj si tam aj NEMAK...
Nie, to je na to, aby prijmy z predaja isli do spravnych vreciek.
To co robilo fabriku strasne neekologickou uz davno nefunguje, bola to Anodaren. Dnes sa v Slovalcu spracuva uz AL2O3 a nie priamo bauxit, tento bordel si vyzieraju Madari.
Naozaj? Skoncilo? A co garantovane vykupne ceny za elektrinu z OZE? Toto nie su dotacie? Uz pred rokmi toto sialenstvo zvysovalo ceny energii v Nemecku ale vsetci sa tvarili, ze je to OK. Teraz ked krajina ktora ma dve jadrove elektrarne predava elektrinu na burzu v DE a nase firmy ju nakupuju za ceny, ktore vytlacaju nahor bohatsie zapadne firmy to je podla Teba co? To je presne riadeny system, tentokrat to riadi DE.
Viacej vyroby do Ciny a viacej dopravy po mori? Alebo ako si to myslel?
Co je na tom mraku tajomneho? Prave v Tatrach sa aj podla clanku vyskytuje, mimochodom bolo ho krasne vidiet aj od Presova.
Asi to nebolo ono, predsa len na Zejdovych 10500 musia byt speci podmienky.
To by len chceli, az taki doleziti pre Georga nie su.
A to si uvedom, ze nasa zavislost na surovinach z RF je ovela vyssia ako v pripade Nemecka.
Stale a dokola sa objavuje tvrdenie, ze 363kou zbavi Generalny prokurator obvineneho viny a znemozni jeho stihanie. Nie je to pravda, OCTK maju aj po pouziti 363 moznost a povinnost pokracovat v stihani. Iba musia pouzit zakonny postup.
GP pouzitim 363 nijako nerozhoduje o vine obvineneho, on posudzuje zakonnost stihania. A to je velky rozdiel.
Tak Putin skrti dodavky alebo prebieha planovana udrzba?
Tie listy veternikov vyrabaju Nemci konkretne z coho?
Pokial je mi zname, sankcie na Rusko sme zaviedli my. Reci o neodoberani plynu z RF vedieme my. Dlhodobe kontrakty sme prestali uzatvarat my. Plynovod NS2 nam zakazuju pouzivat USA.
Kde presne to Rusko zaslo?
Odporúčame