A co invazia USA do Syrie? Dokonca tam maju aj zakladnu. A ako je to s Jemenom? A Lybia?
A co invazia USA do Syrie? Dokonca tam maju aj zakladnu. A ako je to s Jemenom? A Lybia?
Clanok to vystihol, vsetci mame zaujem o UA trh, uz menej ale o ich komodity pretoze to by mohlo znamenat ohrozenie niektorych producentov v EU. Oproti roku 2013 ked ju Janukovic nepodpisal uz aspon nemusia premyslat kolko stratia na vyvoze do RF a colnej unii s nimi... Kdesi som vtedy cital analyzu tej zmluvy z hladiska obchodu a teda bolo to zo strany unie poriadne zderstvo. Co asi ale aj bolo dovodom preco to Janukovic nakoniec nepodpisal a spustil sa proces ktoreho vysledkom je vojna na UA.
Dat si ju mozes, za zamknutymi dverami svojho bytu. To je povolene. Ale bozeuchovaj aby si ju pochvalil, to uz by bolo mozne kvalifikovat ako propagandu a to je teraz hakliva vec.
Co Ti na tom konkretne vadi? Ved dokial sa nevlozi do reaktora mozes ho pokojne drzat v ruke.
Hm.. Nemci nam tu vrazdili cez druhu vojnu, to na ich profil staci. Tak si to myslel?
Kto ze nas to poslal do sovietskej zony vplyvu?
Nie, aj Ukrajinci budu musiet pochopit, ze nackov neoslavuju ani v Nemecku. Aj ked boli ich ale neoslavuju lebo napisali desivu kapitolu dejin Nemecka. Preto aj u nas su polemiky o osobe Dr Jozefa Tisa. A tiez budu musiet pochopit, ze Stepan Bandera napisal strasnu kapitolu aj v dejinach Ukrajiny, Polska aj Slovenska.
Potom sa pohnu dalej a budu sa moct stat clenmi EU.
A inak toto plati aj o Lotyssku a Estonsku.
Normalka, aj Minske dohody stale niekto ziada plnit od Ruska aj ked nie je ich zmluvnou stranou, tak preco nejednat o Ukrajine s USA. Ako po druhej vojne...
Zaujimave, ked toto pravo rozhodnut sa Ukrajina zatrhla Krymu tak si si na to ani nespomenul.
Ak EU prijme Ukrajinu bez toho aby si vyriesila problemy s mensinami tak budem volit akukolvek stranu, ktora bude chciet von z EU. Doteraz sme zhltli Lisabon, co nam po Ukrajine este nachystaju?
Tak preco potom furt niekto vylepuje Iranu?
No normalne, Putinova banda ktora by mala tiahnut do Ruska. Co ineho by si od nasich liberalov a demokratov cakal.
Aha, a to Polsko ho predtym v roku tusim 1920 nenapadlo a nezabralo uzemie za Curzonovovou liniou vsak?
Pride Jozo Mrkva a da Ti klik za podporu vojny. Naozaj Ti to treba?
Uz pocujem reakciu zo zapadu, jeho problem, nemal podporovat vojnu... Hnus velebnosti.
Nie, ja zijem pod Sialenym Matovicom.
Nuz asi sa citis byt nadclovekom ak mas potrebu odopierat ludom informacie lebo oni by s nimi nevedeli nalozit.. A poznamka o efektivnosti, tipujem ze sa povazujes za liberala?
No clovece mozno mas aj pravdu, bude niekde uprostred.
Odporúčame