To s tym Cernobylom mam akoze brat vazne? Ste padli na hlavu? Ta elektraren uz vobec nie je dolezita, je odstavena kompletne. In expert povazuje zvysenie urovne radiacie za dosledok zvyseneho pohybu vozidiel v oblasti, takze sa do vzduchu dostava mnozstvo prachu ktory moze byt kontaminovany.

