Ked uz tak jej tam chyba minimalne zopar dalsich tvari.
Ked uz tak jej tam chyba minimalne zopar dalsich tvari.
Vytiahni hlavu z americkej zadnice a pouzi rozum ak Ti este nejaky zostal.
USA vravi ze bude. Teraz som pozeral stvorhviezdickoveho generala ako to povedal, tak to musi byt pravda.
363 im nic neznici ak postupovali v sulade so zakonom.
Toto spiskali Nemci, je to samozrejme blbost ale potom by u nas bola el lacnejsia ako v Nemecku a to nemohli v´dopustit. Tak vydumali toto a vsetka el energia sa ma obchodovat tam, to vies aby bola rovnovaha....
Ano pan Lipavsky, je to vyhra pouzivat drahsi plyn. Preco nie, aj v priemysle sa z toho musia tesit.
Cert bol dlzny cechom takyto vykvet inteligencie vo vlade, tiez asi nevolili hlavami.
Pomaly letiaci Herkules nebude problemom pre BUK, nieto modernejsie systemy.
Ja Ti to vysvetlim, aj v USA sa otvorene hovori o tom, ze spolocny maju biznis Huntera Bidena. Takze kusuj, peniaze rodiny Biden stoja sa usilie americkej armady.
Myslis taky ako Kukan?
Nie je problem, Vysvetlim Ti ako sa to robi a bude na Tebe ci ten padak pouzijes alebo nie. Myslim ze ano.
Tvoj agent Nad si chodi po noty do Bieleho domu. Si spokojny?
Ta Zemanova ma obciansky preukaz a maturitne vysvedcenie? Lebo sudiac podla jej vyjadreni, nemohla normalne ukoncit skolsku dochadzku.
Mali by im Rusi poslat ucet za skolne.
Ekonomicky upadok Ruska? Preto tam zdrhol asi tak milion ukrajincov? Ty si vazny pacient clovece.
Si ten test videl? Ved u nas by to nedalo ani zopar poslancov NR SR. Ani keby ho robili spolu.
Predpokladam ze rovnaku uvahy si tu pisal ked Igor skoro taboril pred bytom niekdajsieho premiera. A ked lepil plagatiky na dom v Fr.
Repa opat trepe. Upierate ludom posudzovat spravanie sa ich volenych zastupcov, Ludia sprava dolava sa zhodnu na tom, ze si nezelaju samostatnu zmluvu s USA a ich zastupcovia ju aj napriek tomu odsuhlasili.
Necudujte sa nevoli obcanov a SMER s tym nic nema. Ten sa iba vezie na vlne ubohosti vladnej koalicie.
Nemam to tak dopodrobna nastudovane a mozne je vsetko. Historiu pisu vitazi...
Odporúčame