Spomen si kde boli americania v 1968. Ked ma pamat neklame, vo Vietname a nemali cas na nejake CSSR ktore predali Stalinovi na konci druhej vojny.
Spomen si kde boli americania v 1968. Ked ma pamat neklame, vo Vietname a nemali cas na nejake CSSR ktore predali Stalinovi na konci druhej vojny.
Skor si myslia ze Kyhev je sidlisko v Moskve...
Ze ta to tak trapi, viac by Ta malo trapit to, ze proti rodicom ktori namietaju nosenie rusok detmi v skole povolali FBI a budu vysetrovani a monitorovani ako teroristi... Toto sa deje v USA, tam im prepina uz uplne demokratom.
Nie tak celkom, docital som sa ze v Mexiku si kartely pozvali teroristov co maju radi USA aby im poskytli vycvik v zabijani a terorizovani obyvatelstva. A to na juznej hranici USA, ti tupci ani netusia co ich caka, mas pocit, ze mudzahedini zabudli na USA a su tak blizko... Kartely ich bez problemov za odmenu dostanu na uzemie USA a moze sa zacat velmi nepekna a krvava vojna priamo na uzemi USA.
Ked som to dnes pocul spadla mi sanka.
Ano toto je nakrasne mozne.
Spomente si ako prebiehal 1968. Bombardovanie? Cista akcia v style Izraelu, maskovana ako civilny let a nasledne obsadenie letiska v Prahe a nasledne invazia. Mohlo to skoncit obrovskym krviprelievanim. Neskoncilo.
Ak by sa Moskva rozhodla uskutocnit obsadenie Kyjeva prebehlo by to rovnako, s co najmensimi stratami. A mimochodom, mam taky tusak, ze aj keby sa rozhodli ze skocia amikom na lep a vstupia na Ukrajinu, neocakavam nejaky intenzivny odpor od radovych ozbrojenych sil. Mozno sukromne armady budu branit svojich oligarchov ale radovy Ukrajinec si rychlo zrata dve a dve. USA nemozu rozumiet a ani nechcu tomu co sa v Europe deje, sleduju vlastne zaujmy a bez rozpakov UA obetuju. Bohuzial pre ukrajincov a pre nas tiez.
Si si ista? Myslis tu Jen Psaki ktora je prave tlacovou tajomnickou Bieleho domu? Trumpov clovek?
Podla rychlosti akou schvalili zmluvu si myslim, ze tu chcu USA vojsko koli vlastnej ochrane, Nadovi sa muselo doniest, ze v armade velmi oblubeny nie je a generali v tankoch nesedia...
Pan Kollar fasizmus tu nastupil ovela skor a nie, nie je to Kotleba koho sa treba bat. Ste to Vy a Vam podobni ktori tu zavadzate fasiticke praktiky a dlhodobo ignorujete ludske prava v tejto krajine. Ak by ste ako poslanec NR SR kontrolovali tuto vladu a neschvalili im na pockanie v skratenom legislativnom konani cokolvek Vam strcia pod nos, nemuseli sme takto dopadnut ani Vy ani my.
Ludia Vas zvolili ale vdaka choremu volebnemu zakonu Vas nemozu odvolat, takze toto je jedina moznost co im zostala, dat Vam pekne najavo ze Vas maju plne zuby a ze ste sliapli vedla.
USA sa rozhodli rozputat vojnu ci sa to bude niekomu pacit alebo nie, to ich vobec nezaujima. Rad by som vedel ci uz ukrajincom docvaklo kam sa dopracovali a ze ich amici pouzili ako navnadu a teraz im zaistia zdemolovanie krajiny.
Len je otazka ci pocas roka nefinancuju priebeznymi uvermi, preto je namieste obava z toho, co urobia banky.. Ak im nedaju prevadzkovy uver tak su tam kde nechceme. Matovic patri do basy a Sulik tiez.
Ja by som to asi daval rovno na znameho pachatela, Matovic a Sulik siria poplasnu spravu ktora ma za nasledok ohrozenie jadrovej bezpecnosti. Aj narodnej.
Otazka znie, komu ide ten zisk. Okrem energetickej burzy a talianskych majitelov.
Este to ani nezacalo a uz sa vlady vyhrazaju vlastnym obcanom, dotiahli sme to skutocne daleko od podpisu Lisabonskej zmluvy.
Existuje v tomto state este niekto, kto je schopny ospravedlnovat Matovicove infantilne a stupidne fungovanie? Slon v porcelane je pri nom baletka na urovni...
My sa ju akurat snazime vsetci vo familii prekonat, pekne postupne od synatora cez manzelku a ja uzatvaram... Uz mi to lezie na mozog.
Ale bankovy odvod zrusili... Iba opat potvrdili ze boli a su na hlavy padnuti. Inak uvedomujete si, ze o Sulikovi sa hovori ako o buducom premierovi? Z dazda pod odkvap...
A vtedy by ju Caputova odmietla podpisat, ale samozrejme to bola iba kandidatkou na prezidenta.
Neuveritelna rychlost od pani prezidentky, ten strach koalicnikov je uplne hmatatelny. Potrebuju ochranku tak si ju povolali z USA. A samozrejme museli splatit pomoc na ceste k moci.
Predpokladas zle, Slovalco je navacsim odberatelom el energie siroko daleko.
Odporúčame