Rozhodnutie US z 31.12.2021 hovori nieco ine, toto nie je dovod ich zneplatnit... &mne sa to tiez nepaci ale je to tak
Rozhodnutie US z 31.12.2021 hovori nieco ine, toto nie je dovod ich zneplatnit... &mne sa to tiez nepaci ale je to tak
Presne tak, mame tu vakcinu ak chces zober ju. Je to na Tebe.
Covid napada pluca aj cievny system, moze ist o kombinaciu alebo hociktoru z tychto veci. A pokojne to moze sposobovat aj vakcina ked ju aplikujes v obdobi ked tu virus vystraja. Je to cele zle.
Myslim ze uz pri Cernakovi sa to pouzivalo, tam boli problemy s dokazovanim a tak si pomahali ako vedeli aby ho udrzali za mrezami. Malicky rozdiel bol v tom, ze za Cernakom zostavali mrtvoly... Jasne, je to chaba vyhovorka, to co sa deje nema nic spolocne s pravnym statom.
Zda sa mi ze iba niektorym. Ale aj tak je to blud.
Super ponuka, az sa cudujem ze tam nie su rady pred naborovym strediskom....
EHranica sa mi nepodarila ani na druhy pokus, preco ja mam riesit problemy statnych ITckarov?
Rocne, podla zakona viac nemozes. Nedavno bol clanok kde to spominali presne s platmi.
Zaujimal by ma nazor Ludovita Makoa, kedze prebral Bodorove ksefty ako odmenu za svoje uprimne svedectvo. Stretnutie Mako a Bodor by som rad videl na vlastne oci.
Ten internatny kurz vo Vrutkach/Strecne ma na tom odradza najviac, hned po idiotskej prezentacii platu az 1700Eur po zaratani nadcasov(v nedavnom clanku bolo spomenute 400h) a vsetkych priplatkov. Za tak zodpovednu pracu je to tragedia.
Proti TBC sa uz devat rokov neockuje...
Iba zabudas na to, ze vdaka druhej vojne odstranili FR a hlavne Britaniu ako kolonialnu velmoc. A ze Hitlerovi pomahali pred vojnou je tiez ich vizitka.
Co sa cuduju, skus sa stat rusnovodicom... Ja by som sa na to dal ale oni su roky za opicami v pristupe k zamestnancom a co sa tyka platov tak to je tragedia.
Mame vlak zvany Slovenska strela. Titulok je vystizny.
Asi vyfucal vzduch a ked vzduch vyfuci potom je vlak fuc. Ak nezatiahnes rucne brzdy na lokomotive a voznoch.
Vysvetlite mi niekto medicinske opodstatnenie skratenia karanteny pre zaockovanych.
Ludia v uliciach su posledna sanca.
Ty si kto, ze ho nazyvas bravom?
Odporúčame