V tom pripade by som uvital zakaz jazdy pre cyklistov na cestach 1. triedy.
V tom pripade by som uvital zakaz jazdy pre cyklistov na cestach 1. triedy.
Zabudni na priekopu, na teraz zrekonstruovanej ceste medzi Kapusanami a Lipnikmi pribudli poriadne zvodidla a pri sirke cesty aka tam je auto cyklistu o ne rozmasiruje. Priekopa by bola ta lepsia moznost...
V Rakusku chcu povinne ockovanie proti Covidu este iba zaviest tak skludni hormon.
Co takto podchytit pozitivneho cloveka liecbou? Ale to uz sme pri ochoreni, racionalne opatrenia ako odstupy, v malych priestoroch ruska/respiratory, obmedzovanie spolocenskych kontaktov, posilnenie personalu v nemocniciach co je problem tahajuci sa mnoho rokov dozadu.
Mas pocit ze to je malo? Ano ockovanie ma svoje miesto a nezastupitelnu ulohu ale ako mozes ocakavat ze sa vsetci nechaju zaockovat, hlavne ak im to doslova nuti banda plagiatorov tliachajuca dve na tri.
Ako nezaockovany clovek, ktory nema ziadne priznaky, negativny test siri nakazu v Tvojej Bratislave? Rozved troska tuto myslienku, je pozoruhodna.
Musim sa Veroniky zastat, ona predsa Covid uz davno porazila tak preto nechape o com ostatni tocia.
Slovenski odbornici doteraz tvrdia ze riziko prenosu vakcinovanych je minimalne. Clanok tvrdi nieco ine.
To je hoax, na slovensku to urcite neplati, vcera to povedali dvaja lekari v rozhovore v radiu. Podla pani lekarky poslankyne Za ludi je prenos ockovanymi zanedbatelny. Policia, Pravda siri hoax.
Ale nie jedina. Bohuzial sme vsetko stavili na jednu kartu.
Ved nic ine ako kopirovat nevedia...
Ako chodis nakupovat ked mas dvojrocne dieta? Nechavas ho same bez dozoru doma?
Pokial sa nezmeni pristup k primarnej starostlivosti tak ich bude aj viac.
Poslanci NR SR zaviedli prezumpciu viny. Si povazovany za choreho ak nepreukazes opak, nieco nenormalne. A co je este horsie, su medzi nami taki, ktori jasaju nad tymto paskvilom odporujucim zdravemu rozumu.
Takze firmy budu testovat aj ockovanych? Alebo ako si to myslel?
Nehovoriac o tom, ze na PCR budes v pripade ze si "iba" chory bez priznakov par dni cakat. A pokial Ti nahodou ten test neukaze pozitivitu mozes sa k liecbe dostat velmi neskoro. Je tam vela nastrah a my sme za rok a pol nedokazali najst sposob ako spomalit resp. zredukovat pocet ludi ktori pridu do nemocnice uz vo vaznom stave.
Uslo Ti ze este stale neschvalili reformu takze nemohli nic zrusit?
Ked zacnu Rakusania alebo Nemci odvazat neockovanych do lagrov to okopirujeme tiez?
Uz vam nacisto preskocilo?
Odporúčame