Uvazuje sa o uhlikovej dani, teda z kazdeho litra ci kg paliva zaplatis dalsiu dan, vysledok Green dealu. Letectvo by to zabilo. Vodik? Ty si studoval co konkretne, ako chces dostat do lietadla dostatocne mnozstvo vodika aby si tam mal aj uzitocne zatazenie a odlepil sa od zeme?
Vodik ked sa dobre pamatam vyskusali uz aj sovieti svojho casu a trup lietadla bol miesto uzitocnej vahy zaplneny nadrzami na vodik, toto je uplny blud. Vodik ma bohuzial nejake fyzikalne vlastnosti ktore ho diskvalifikuju na nieco take. nehovoriac o tom, ze ho musis nejako vyrobit, skladovat a prepravovat, to je dalsi pribeh sam o sebe.


