Dufam, ze zhnije v base.
Dufam, ze zhnije v base.
DObrovolne? A preto ma vyhodia z prace a nepustia do restauracie?
A tymto si chcel povedat presne co?
Malo by to byt tak, ze na Covid vtedy ak je priamou pricinou smrti. No a s Covidom, prejde Ta auto a zistia ze si bol pozitivny na Sars... takze sice si zomrel lebo Ta zrazilo auto ale bol by si asi zomrel aj tak na ten Covid len to nestihol. No ale od tejto bandy nic rozumne necakaj takze to moze byt uplne inak.
Na FB som nikdy nebol, je iba manzelka a obcas tam komunikujem s niekolkymi kamaratmi. Ale nic co by mi chybalo.
Lebo carovna skratka HDP... prijmy 20 HDP 100 a z toho mu vyslo ze deficit 4,3 je 4,3 percenta. Comu sa cudujes, no ved Igor...
Toto plati v akej farbe okresu? Bordovej?
Kurnik sopa este im nasepkavaj.
Aj ja uz sa lucim s robotou, stretneme sa na urade.
Hej a potkol by sa o neho nejaky ako Kamara a mali by sme tu opat rasisticky utok na futbalistu tmavej pleti.
Nesuhlasim s povinnostou ockovat sa pre nikoho. Kazdy nech zvazi co je pren dobre a zariadi sa.
Osobne kamery mali mat uz davno. Ale nie je vola, ved coho sa boja ked oni su v prave? Su si velmi dobre vedomi toho ze pouzivaju skratky miesto dodrziavania zakonov a preto im to vadi.
Tak si si vtipne kopol, ulavilo sa Ti? Policajt nie je bezny obcan, je verejnym cinitelom. Takze preto musi strpiet aj to, co obcan tejto krajiny nemusi. A zakony ho maju chranit pred svojvolou verejnych cinitelov.
Ty pokojne nechaj policajtov a ostatnych svojich zamestnancov aby na Tvojom chrbte stiepali drevo, ale nechaj nam pravo branit sa.
Precitaj si debatu k minulemu clanku a prestanes mat pocit, ze bolo objasnene.
Len bite pan velkomozny, len bite. Pardon, pan policajt.
Odporúčame