To s ukrajinskymi lekarmi myslis vazne? Aj si nejakeho stretol? Aby si nebol prekvapeny este viac.
To s ukrajinskymi lekarmi myslis vazne? Aj si nejakeho stretol? Aby si nebol prekvapeny este viac.
Co je take zle na tych drevenych? Stravil som s nimi pol roka, bez akehokolvek problemu.
Toto upravili pocas vlady Matovica a nasledovnikov, predtym na to musel mat zakonny dovod.
Vedec, ktory je clenom SS je na tom ako?
Dobry postreh.
Hned som si spomenul na dalsieho prislusnika SS, pana von Brauna. Toho ale nezatracujeme... Chory svet.
To je lahke, urcite ma spolocnu hranicu s USA, ako Mexiko.
Rus zacal druhu svetovu? Teba je tu skoda.
Ti co zarabali v USA pocas avantury v Iraku, ti tiez nemohli hravat na medzinarodnom fore? Alebo pocas ich eskapady v Syrii, ktora mimochodom este neskoncila, ti su na tom ako? Takze Hasek by mal byt ticho, ak mu nevadilo co sa dialo pocas jeho posobenia v USA, mal by sa uvedomit a neriesit ostatnych. Moralne na to nema pravo.
Uved mi prosim konkretne v tomto pripade, o kolko bola skratena premlcacia doba. A aky to bude mat prakticky dopad.
Pretoze si na omyle.
Ako ked si Mako a Slobodnik ucelovo spominali na veci, ktore sa nestali?
Uvital by som, ak by doslo k prevereniu podnecovania neznasanlivosti voci skupine obyvatelov, niektorymi "odbornikmi" a "novinarmi".
Igelit v parlamente bol podla Teba prikladom dodrziavania opatreni?
Veru uniklo, mnohi neockovani nemohli do prace. Aj ja, takze "dobrovolnost" je mytus.
Youtube tvrdi muziku, posledne mesiace sa reklamy stavaju neunosnymi. Predpokladam, ze s prichodom Vianoc opat zvysia frekvenciu reklam v dlzke 20min a viac. Sialene.
No ako to chcu po 11tich rokoch dokazovat? Chapem, ze z vtedy maloletej je dnes dospela zena, ktora na toto pozbierala odvahu, ale ako to chcete realizovat? U tych poslednych snad uspeju a neprevladnu pochybnosti v jeho prospech, ale zatial to tak nejako nevidim.
Neozaj? On mohol ked to vsetkym ostatnym aj s kolegami zakazal?
Hej, potom co Nemci obsadili Pariz a stali na brehu LaManche s cielom dobyt Londyn.
Ale v zalohach stale pouzivas emisne zdroje, inak sa to neda. Vynechal som Poliakov este.
Vyzadovat dodrziavanie pracovnej zmluvy je podla Teba gestapacka metoda?
Odporúčame