Lebo v manuali od auta je napisane, ze nemas davat neutral ale drzat brzdu, samozrejme na automate. Novsie uz maju autohold, tam s tym problem nie je. A niektore medzi tym, Ti po zaradeni P na volici vypnu motor... ekologia. Tak si z toho vyber.
Lebo v manuali od auta je napisane, ze nemas davat neutral ale drzat brzdu, samozrejme na automate. Novsie uz maju autohold, tam s tym problem nie je. A niektore medzi tym, Ti po zaradeni P na volici vypnu motor... ekologia. Tak si z toho vyber.
To bolo len take podpichnutie, viem o tom. Stve ma to preto, lebo este Favorit to mal spravne, hmlovky sa ovladali samostatne... Bolo to dane vyhlaskou, ked sme sa pripojili k zapadnej dokonalosti tak sa na to zabudlo a dnes to funguje takto na dve veci.
Slovo slusne by som nahradil expresivnejsim vyrazom ale mas uplnu pravdu.
Akurat ze sa to netykalo Covidu ale jeho predchadzajucej prace.
Tranzitne poplatky nam zvysovali Rusi ci Ukrajinci?
Co presne je na tej otazke sproste?
Otazka na autora, ako rozsvietit zadne svetla do hmly na koncernovych autach bez toho, aby som svietil prednymi.
Klames, vsetko takto nefungovalo. A do prace som sa nemohol dostat nie iba ja. Nebyt toho, ze poliaci tak neblbli tak som koli absencii ockovania na mizine, pretoze do fabrik som sa na Slovensku dostat nemohol.
Aj thalidomidove deti a ich rodiny sa s tym zmierili.
Covid v roku 2002? Mas na mysli SARS? Chces mi povedat, ze Pfizer sa zriekol zodpovednosti za vakcinu preto, lebo uz sedem rokov prebiehali jej klinicke testy? Pokial je mi zname, v tom case koncept mRNA vakcin bol znamy a pracovalo sa na nom ale nikto nemal nic hotove a hlavne, nemal to odskusane ako sa ma a tak nemohol mat schvalenie od uradov. A o tom sa tu cely cas bavime.
Porovnaj si pribalovy letak od Paralenu s letakom od Humiry napriklad. Rizika u tam vymenovane a aj sme to s lekarom preberali. Tak nejako to ma vyzerat.
Ako by si to chcel vyhodnocovat, ked sa ockovanie robilo aj v nakupnych centrach, kde sa Ta nikto nepytal na anamnezu, momentalny zdravotny stav a podobne. Tvoj obvodak by mal aspon ramcovu predstavu co Ti bolo pred ockovanim ale takto… cely ten sposob akym to prebehlo absolutne znemoznil cokolvek dokazat alebo vyvratit. Necudo, vyrobca sa zodpovednosti uspesne zriekol a vlady ktore ju v nasom mene prevzali takto znemoznili vznik akychkolvek narokov.
Matovicovi odbornici nas pravidelne nutili stretavat sa pri MOMkach, na to si uz zabudol?
Bez ockovania ma nechceli pustit do restauracie a co je horsie, do prace. Musel si sa vratnikom preukazovat covid pasom, najskor stacilo byt v skupine prekonani ale neskor uz to nestacilo a musel si byt ockovany. Takze tu nekecaj sprostosti.
V com presne klame ak hovori povinne ockovanie?
Preco si to myslis? Nebol na to dovod, aby bola dalsim clenom federacie, ale je to cista spekulacia, mocnosti rozhodli inak a Podkarpatie bolo pripojene k USR vramci ZSSR.
Opravte si nadpis, v clanku pristatie oznacujete ako vynutene co je podstatne blizsie pravde ako slovo nudzove.
Komunistocka strana prisla zo zapadu, k nam z Prahy. A tam prisla oklukou cez Moskvu, kde ju dotiahol Vladimir Iljic Uljanov a jeho kamarati.
Aha, tak to si pleties niektore pojmy. O rozdeleni Europy po vojne rozhodovali USA, GB a ZSSR. Takze nie iba Stalin. Vlada jednej strany prisla na Slovensko zo zapadu, z Prahy. Komunisti si to zariadili po svojom.
Pamatnik na Dukle nie je pamatnikom iba Ruskych vojakov. Je pamatnikom vsetkych padlych. Chod sa tam pozriet, ujasnis si niektore veci.
Odporúčame