...mňa vždy udivujú ľudia, ktorí vedia dať presné údaje o ktorých nemajú ani poňatia (13%)...ak píšeš o trolloch (v tomto prípade ruských), tak si sa sám k tejto skupine (trolov) priradil týmito vymyslenými údajmi...
...mne skôr záleží na mentálnom zdraví občanov SR, ako na pocite orientovať sa vo svetových stranách (myslím, že my Slováci patríme do stredu Európy), aby dokázali sa orientovať v súvislostiach a nie v účelovej propagande...

