Farmári zneužití na politické ciele
...veľmi by ma potešila návšteva pána predsedu vlády na "farme" pána Magdošku...(nech si zoberie lupu a možno ju nájde a uvidí), ale za to si bude môcť kúpiť nejakú "fajnovú" kozmetiku... a potom nech si obzrie polia tiež farmárov p. Béreša a p. Mička... nech si požiada od nich daňové priznania za posledných 5 rokov a pozrie tiež faktúry za predané poľnohospodárske komodity...nech si vypýta výpis z účtu, kde pánu Bérešovi zaplatil Diego Roda 1,5 mil.eur za dodané poľnohospodárske komodity, ktoré mu vyplatil Diego potom, čo ho nechal p. Béreš svojimi cigánmi zbiť (uvedené p. Bánom v Denníku N)...nech navštívi ovocné sady a vinice p. Béreša v obci Husák a Krčava... a potom všetci pochopia, že ide o politickú objednávku majiteľov Denníka N a Progresívneho Slovenska (oligarchovia z Esetu)...