Na rozdiel od teba a tebe podobných, čo nič neskúmajú a len niečomu veria bez dôkazov, pričom ignorujú pravý a základný zdroj informácii o duši dávam do pozornosti status duše, ako sa ňou človek stal a kedy ju strail.Aby som predyšiel námietkam, že sa jedná o Preklad Jehovových svedkov, uvádzam Roháčkov preklad Biblie.
1. Mojžišova 2"7 7 A Hospodin Bôh utvoril Adama, človeka, vezmúc prach zo zeme a vdýchnul do jeho nozdier dych života, a človek sa stal živou dušou.
Ezechiel 18:4 4 Hľa, všetky duše sú moje; jako duša otcova tak i duša synova je moja; duša, ktorá hreší, tá zomrie.
Ak chceš popierať manuál o stvorení a existencie človeka, je to tvoja vlastná chyba a zodpovednosť.


