To ste kde čítali, že Kresťan smie a má milovať svoj národ viac, než cudzí?
To ste kde čítali, že Kresťan smie a má milovať svoj národ viac, než cudzí?
Mám svoju vlastnú vieru. Jej súčasťou je koncept reinkarnácie.---- Mohol by si nám vysvetliť an čom je tvoja viera založená?
Predstava že boh s každým vznikajúcim telom stvorí novú dušu a človek žije na Zemi iba raz, je pre mňa neprijateľná.---Môžeš nám vysvetliť, na základe čoho je tvoja predstava založená?
Cirkev tieto konkurenčné duchovné hnutia vníma ako hrozbu. Bojuje proti nim aj tak, že sa ich snaží zosmiešňovať a dehonestovať. Napríklad šírením bludov o reinkarnácii.--- Môžeš nám predstaviť niektorý z bludov, ktorými cirkev zosmiešňuje a dehonestuje bludy o reinkarnácii?
Hovoríš ako birmovaný katolík, keď tak dobre poznáš komu slúžia? Ja keď som to spoznal, tak som vystúpil aj formálne z RKC. Alebo si myslíš, že tú svätenú vodu so mňa nikdo nezmyje?
Chápem ťa, lebo pre teba sú bohmi.
Prečo dávajú výrobcovia tovaru manuál k používaniu ich výrobkov aj so zárukou pokiaľ sa ti nepokazia tvojim neodborným zaobchádzaním s nimi, keď nerešpektuješ podmienky výrobcu?
Opýtaj sa v Samsungu, tam ti poradia.
Buď je zemská príťažlivosť alebo nie je, buď je rýchlosť svetla, zvuku konštantná, alebo nie je, buď platia zákony genetiky alebo nie, a tak by sme mohli pokračovať, dokiaľ nepochopíš o čom je pravda Božia ako norma života v prírode aj vo vzťahoch medzi ľu´DMI.
Svet mohol byť čiernobiely ale je farebný, s množstvom chutí, zvukov, ale nemusel byť. Ak na to prídeš, niekedy , že prečo môžme pokračovať. Svoje výkaly mám poriešené, a čo ty mojko, už to nerobíš mimo mysy?
Nikdy som neuctieval Ježiška. Ježiš je teraz dosadený kráľ Božieho kráľovstva. Tomu verím aj keby nás podobne veriacich malo byť jedno promille z ľudstva, tak ako že je to tak.
O spôsobe vedenia davu a strážnych psoch demokracie som písal ako to je dnes vo svete.
Ty si zopakuj desatoro, a vedz že prvé prikázanie je Ja som Jehova tvoj Boh a nebudeš mať iných bohov predomnou aby si sa im klaňal....
Khazar, aký príslovečný nick si si dal.....si jeden z tých čo ohlupujú celú planétu, že sú židia.
Kolosanom 2:8 Dajte si pozor, aby vás azda niekto neodviedol ako svoju korisť filozofiou a prázdnym klamom podľa ľudskej tradície, podľa základných vecí sveta, a nie podľa Krista, ktorý „Bol plný nezaslúženej láskavosti a pravdy.“ (Ján 1:14)
Aj khazari vymysleli reč, ktorého jedno slovo ma tridsať významov. Nečudujem sa ti pre tvoj názor.
Veru na počiatku bolo SLOVO a tým slovom bol Kristus, v ktorom sú skryté všetky poklady PRAVDY.
Protirečíš si vo svojom príspevku. Tak boli gréci panteisti alebo monoteisti? Prezradím ti to. Boli panteisti, ale prre istotu uctievali aj neznámeho Boha o ktorom im Pavol na Areopágu vydal dôkladné svedectvo.
Skús sa oprieť do problému a netvrď len abstraktne veci. Ak narážaš na tvojho duchovnéhootca satana, tak máš pravdu. Sám Ježiš povedal modlárom tej doby, "Vy ste z otca diabla a chcete konať jeho skutky, lebo viac milujete tmu ako svetlo. On nikdy nestál pevne v PRAVDE, bol klamár a vrah.
Píšeš o sebe a svojich súputníkoch o politike, kde je žiadúce mať mienku davu? A na tých čo odbiehajú, tých zdehonestujú strážni psi demokracie novinári?
Židom síce boli zverené výroky Biblie ale to neznamená ich schválenie. Boli len pisármi a tajomníkmi. Vzorom ako dopadnú tí, čo stratia ocenenie pre Božie veci. Príchodom Krista došlo k zámene Božieho ľudu, ktorý uctieva Boha židov duchom a pravdou. Teľa zostalo históriou modlárstva, za ktoré ich Boh naležite potrestal na našu výstrahu.
Vieš ešte o nejakej inej pravde? Buď je niečo biele, elebo čierne. Buď je duša nesmrteľná alebo smrteľná. Buď je peklo v ponímani ohnivých múk, alebo je peklo všeobecný hrob ľudstva. Buď je reinkarnácia alebo je vzkriesenie. A tak by sa dalo pokračovať, ale to čo idím tieto komentáre bez ladu a skladu s podtónom dešpektu, ktorým zľahčujete tému o ktorej nemáte ani páru a zahnojujete svojimi výkalmi diskusiu.
Pravda je normou skutočností, hoci sa nevidí, lebo je duchovnej podstaty. Prírodné zákony, morálne zákony, tie všetky ale prinášaju viditeľné javy a skutky, ktoré sa nevedia poprieť. Stačí si uvedomiť fyzikálne či chemické javy. O morálke Božích sľuboch a skutkoch ani nehovoriac.
Neboj sa, ako právnik sa z toho vyseká, aj keby to trvalo desať rokov...
Mali by radšej preskúmať 3 milióny 700 tisíc exekúcii, nie súkromný názor sudcu, čo by poradil "žltému anjelovi"...
Sudca ako každý iný, sa zrejme dočítal niečo o ňom na internete. Na pumpe kde pracoval u žida, ho tento prehováral, aby sa dal obrezať, samozrejme nie zadarmo. To odmietol kvôli matke katolíčke. Napriek tomu dostal vstupný kapitál na založenie žltého anjela., ktorého čaru podľahlo státisíce slovákov a dostal ich pre nesplácanie do exekúcii. Porušil všetky podmienky predvolebnej kampane a oblepil rok dopredu celé Slovensko svojou podobizňou. Kto pozná reklamné triky vie, že reklama predáva. Ľudia si mysleli že toho pána poznajú, ale mýlili sa! Tento právom amerikanofil, začal naplno plniť agendu Ameriky,nielen tým, že sa obklopil poradcami amerikofilmi vrátane americkej ambasády. Jeho poverením bolo a je priviesť Slovensko plne pod správu USA a Izraela, ktorý zase riadi USA heslom.Kto koho zadĺži, ten mu slúži. Puč sa mu nevydaril, len dve americké základne a to je málo. Neskôr zmení rétoriku a bude opäť kandidovať na prezidenta... Moc kazí a absolútna moc kazíabsolútne.
Sudca ako každý iný, sa zrejme dočítal niečo o ňom na internete. Na pumpe kde pracoval u chazara, ho tento prehováral, aby sa dal obrezať, samozrejme nie zadarmo. To odmietol kvôli matke katolíčke. Napriek tomu dostal vstupný kapitál na založenie žltého anjela., ktorého čaru podľahlo státisíce slovákov a dostal ich pre nesplácanie do exekúcii. Porušil všetky podmienky predvolebnej kampane a oblepil rok dopredu celé Slovensko svojou podobizňou. Kto pozná reklamné triky vie, že reklama predáva. Ľudia si mysleli že toho pána poznajú, ale mýlili sa! Tento právom amerikanofil, začal naplno plniť agendu Ameriky,nielen tým, že sa obklopil poradcami amerikofilmi vrátane americkej ambasády. Jeho poverením bolo a je priviesť Slovensko plne pod správu USA a Izraela, ktorý zase riadi USA heslom.Kto koho zadĺži, ten mu slúži. Puč sa mu nevydaril, len dve americké základne a to je málo. Neskôr zmení rétoriku a bude opäť kandidovať na prezidenta... Moc kazí a absolútna moc absolútne.
Odporúčame