Výsledok je jasný už dopredu. Nezisková organizácia je v Rusku považovaná za agenta cudzej moci, lebo nie je zriadená podľa cirkevného práva.....A nasadí svoje palácové stany medzi veľkým morom a svätým vrchom Okrasy! A bude musieť prísť celkom k svojmu koncu a nebude toho, kto by mu pomohol...Zákazom činnosti už začal nasadzovať svoje palácové stany medzi veľkým morom a svätým vrchom Okrasy. Z tohoto vývoja jevidiať, že Jehova môže aj chyby svojich služobníkov, využiť v ich prospech. Toto nepochopil ani faraón keď sa vydal prenasledovať Izrael, mysliac si že zablúdili a sú v pasci a preto skončil utopený v Červenom mori...

