Ja sa takisto skúšam pýtať sám seba ako ty. Tak v čom vidíš problém? Že si si nikdy nepoložil otázku, kto inšpiroval sväté knihy náboženstiev? Určite nemôže byť, že všetky inšpiroval Boh, lebo by si si protirečil a to nerobí ani Boh. Jeden investigatívny novinár sa vyjadril o Koráne, že sú to satanove verše. Skús sa ho spýtať prečo to povedal, ak sa ti nechce premýšľať nad znakmi inšpirácie , či sú od Boha, satana, alebo démonov.Biblia inšpirovaná Bohom otvorene píše o konglomeráte falošných náboženstiev a ichzvykoch : Zjavenie 19:23...lebo tvojimi špiritistickými zvykmi boli zvedené všetky národy. 24 Áno, bola v ňom nájdená krv prorokov a svätých a všetkých, ktorí boli zabití na zemi.“


