Dať na hrot útoku tvorcu hry Hamšíka, to chce guráž. Nepomohlo ani 5 stredových hráčov, ktorí nevedeli nič vymyslieť, to chce guráž. Nedať do útoku zohratú dvojicu, Ďuriš, Bakoš, to chce guráž. Vymeniť naraz troch hráčov 10 min. pred koncom zápasu, to chce guráž. Akože nebolo dosť guráže? Akurát na strane Kozáka, ktorý z tej guráže zagarážoval na nepostupovú pozíciu snažiacich sa hráčov, bez guráže. Darmo guráž nestačí. Futbal sa hrá hlavou.
devana, za poučením, čo je duša, stačí otvoriť stvoriteľovu knihu o stvorení vemíru aj človeka: (1. Mojžišova 2:4) To sú dejiny nebies a zeme v dobe, keď boli tvorené, v deň, keď Boh Jehova urobil zem a nebo.
(1. Mojžišova 2:7) A Boh Jehova potom vytvoril človeka z prachu zeme a vdýchol do jeho nozdier dych života, a človek sa stal živou dušou.
A záznam hovorí aj ako straciame duše snrťou.
(1. Mojžišova 3:17–19) A Adamovi povedal: „Pretože si počúval hlas svojej manželky a jedol si zo stromu, o ktorom som ti dal tento príkaz: ‚Nebudeš z neho jesť‘, zem je pre teba prekliata. V bolestiach budeš jesť jej výnos po všetky dni svojho života. 18 A bude ti rásť tŕnie a bodľačie a budeš jesť poľné rastlinstvo. 19 V pote svojej tváre budeš jesť chlieb, kým sa nevrátiš do zeme, lebo z nej si bol vzatý. Lebo si prach a do prachu sa vrátiš.“
(Ezechiel 18:4) Hľa, všetky duše – mne patria. Ako otcova duša, tak synova duša – mne patria. Duša, ktorá hreší – tá zomrie.
Slovensko, najskorumpovanejšia krajina v Europe hovorí za všeto,.. Nemáš audi, nemáš pravdy...
..
23 Toto povedal: ‚Čo sa týka štvrtého zvieraťa, je štvrté kráľovstvo, ktoré vznikne na zemi, ktoré sa bude odlišovať od všetkých [ostatných] kráľovstiev; a pohltí celú zem a pošliape ju a rozdrví ju. 24 A pokiaľ ide o desať rohov, z tohto kráľovstva povstane desať kráľov; a po nich povstane ešte iný a sám sa bude líšiť od prvých a poníži troch kráľov. 25 A bude hovoriť dokonca slová proti Najvyššiemu a bude stále bojovať proti svätým Najvyššieho. A bude mať v úmysle zmeniť časy a zákon, a budú mu vydaní do ruky na čas a časy a pol času. 26 A zasadol Súd a nakoniec mu odobrali jeho panovanie, aby [ho] vyhladili a úplne [ho] zničili.
27 A kráľovstvo a panovanie a nádhera kráľovstiev pod všetkými nebesami boli dané ľudu, ktorým sú svätí Najvyššieho. Ich kráľovstvo je kráľovstvo trvajúce na neurčitý čas a všetky panstvá budú slúžiť im a budú ich poslúchať.‘
Skúsil som dať pre úprimných a priamych ľudí nádej na zmenu pod vládou Nebeskej vlády , ktoré vyplývajú z proroctiev Biblie.
Daniel 7:17 ‚Čo sa týka týchto mohutných zvierat, pretože sú štyri, sú štyria králi, ktorí povstanú zo zeme. 18 Ale kráľovstvo dostanú svätí Najvyššieho a prevezmú kráľovstvo do vlastníctva na neurčitý čas, až na neurčitý čas neurčitých čias.‘
19 Potom som zatúžil presvedčiť sa o tom štvrtom zvierati, ktoré bolo odlišné od všetkých ostatných, mimoriadne strašné, ktorého zuby boli železné a ktorého pazúry boli medené, ktoré hltalo [a] drvilo a ktoré zašľapávalo nohami i to, čo zostalo; 20 a o desiatich rohoch, ktoré malo na hlave, a o tom inom [rohu], ktorý povstal a pred ktorým tri padli, áno o rohu, ktorý mal oči a ústa, ktoré hovorili velikášske veci, a svojím zjavom bol väčší ako jeho druhovia.
21 Pozeral som sa ďalej, keď práve ten roh viedol vojnu proti svätým a získaval nad nimi prevahu, 22 až prišiel Pradávny dní a bol vynesený súd v prospech svätých Najvyššieho a prišiel ten určitý čas, keď svätí sami prevzali kráľovstvo do vlastníctva.
Spýtaj sa Danka a jeho sekty birmovaných komunistov...
Politické strany, ktorých počet dospelých členov by nedosiahol 20 000 zrušiť. Také je súčasné kvôrum aj na cirkvi a náboženské spoločnosti. Čo by na to povedala SNS s niečo vyše 5000 platiacimi členmi? Alebo údajný Smer SD s niečo vyše 16 000 platiacimi členmi?
Sú len dve náboženské spoločnosti, ktoré nežiadajú finančnú podporu od štátu a preto je to zamerané proti nim. Popri tom sa podarí odvesiť zo ŠR aj 13 ďalších cirkví a náboženských spoločností , ktoré nebudú splňať limit a farárom RKC bude možné zvýšiť platy. Súdruhovia, čo tak zaviesť cirkevnú daň? To by nesplňala limit ani najväčšia sekta, ktorá si hovorí, že je pravá, Petrova, neomylná, hoci vznikla na požiadavku štátu v roku 315 n.l. ako štátne všeobecné náboženstvo Rímskej ríše...
Náš predposratý štýl hry začína Kozáčikovými výkopmi na polovicu súpera, kde sa súper na 90% lopty zmocní a nasledujú útoky za útokmi na našu bránu. Kto zakáže Kozáčikovi vykopávať bezhlavo lopty? Nie je tam azda na to tréner Kozák? On je predsa tvorcom hry! V postupnom zakladaní útoku z vlastnej polovice je základom hry, z ktorého majú súperi strach. Či? Inak je to len bezhlavé nakopávanie, z ktorého nejde strach žiadnemu nášmu súperovi...
OSN je najväčší podvod na ľudstve. Prečo? Pretože vznikla aby zabránila vojnám a konfliktom. Robí presne opak, alebo nerobí vlastne nič aby im zabránila. Preto musí byť nahradená Božou vládou mieru a bezpečnosti na celé veky a nikdy inak!
Je to tak nastavené, aby bohatí ešte viac bohatli a ostatní aby sa vybili v predkolách a barážach...zvlášť východoeurópske kluby...
Inými slovami blížime sa do finále zmeny vlády nad svetom v prospech Boha a jeho svätých. V Nemecku kážu prichystať si vodu. To však nie je voda života...Boh sa poráta s každým, ktorý mu ničí jeho diela.
(Zjavenie 11:18) Ale národy sa rozhnevali a prišiel tvoj hnev a ustanovený čas, aby boli súdení mŕtvi a aby bola daná odmena tvojim otrokom, prorokom a svätým a tým, ktorí sa boja tvojho mena, malým aj veľkým, a aby bola privedená skaza na tých, ktorí kazia zem.“
(Rimanom 8:18–22) A preto si myslím, že utrpenia v terajšom čase nie sú ničím v porovnaní so slávou, ktorá má byť zjavená na nás. 19 Lebo tvorstvo vyzerá s dychtivým očakávaním zjavenie Božích synov. 20 Veď tvorstvo nebolo podrobené márnosti z vlastnej vôle, ale pre toho, ktorý ho podrobil na základe nádeje, 21 že tiež samo tvorstvo bude oslobodené z otroctva porušiteľnosti a bude mať slávnu slobodu Božích detí. 22 Vieme totiž, že celé tvorstvo ešte stále spolu stená a spolu trpí v bolesti až dosiaľ...
Zjavenie 21:22 A ukázal mi rieku vody života, čistú ako krištáľ, vytekajúcu z Božieho a Baránkovho trónu 2 prostriedkom jeho širokej cesty. A na jednej a na druhej strane rieky [boli] stromy života, ktoré prinášali dvanásť úrod ovocia a vydávali svoje ovocie každý mesiac. A lístie stromov [bolo] na liečenie národov.
3 A už tam nebude žiadna kliatba. Ale [v meste] bude Boží a Baránkov trón, a jeho otroci mu budú preukazovať svätú službu; 4 a uvidia jeho tvár a jeho meno bude na ich čelách. 5 Ani noci tam nebude, ani nepotrebujú svetlo lampy, ani [nemajú] slnečné svetlo, lebo Boh Jehova vyšle na nich svetlo, a budú vládnuť ako králi po celú večnosť.
6 A povedal mi: „Tieto slová sú verné a pravdivé; áno, Jehova, Boh inšpirovaných prorockých výrokov, poslal svojho anjela, aby ukázal svojim otrokom, čo sa má stať zakrátko. 7 A hľa, prichádzam rýchle. Šťastný je každý, kto zachováva slová proroctva tohto zvitku.“
Koniec svetovej chazarskej mafie sa blíži, preto sa neštíti ničoho.V svetových chazarských médiách bol Trump už označený za priateľa Janukoviča, ktorý financoval jeho kampaň... Ako keby to on miliardár potreboval.Ešte chýba označiť do za pedofila, homosexuála, okultistu, jehovistu, satanistu...Chazarská mafia vie čo ich čaká v prípade zvolenia Trampa. Zrušenie NATO a vyhlásenie celosvetového mieru. Chazari sa o to isté usilujú násilím a finančným domíniom a on to spraví tak ako sa zrušila Varšavská zmluva. Zoberie im pečiatku...Bližšie o spároch chazarskej mafie Góga z Magógu, vedúcúceho koalíciu národov do záhuby...
Veľa otázok málo odpovedí. Aj Ježiš bol svedkom Jehovu. Prišiel aby oznámil Božie meno a aj oznámi opäť prostredníctvom svojich verných svedkov, aby každý kto bude vzývať Jehovu, bol zachránený. Ježiš prišiel aby zvestoval Božie kráľovstvo ako jedinú nádej ľudstvu, na znovuzriadenie raja na zemi, ktorí prví ľudia stratili svojou nezodpovednosťou a zneužitím svojej vôle, tak že boli dôkladne oklamaný Satanom Diablom. Táto dobrá zvesť o zmene vlády nad svetom prostredníctvom Božieho nebeského kráľovstva, sa má hlásať ústami Ježišových svedkov Jehovu po celej zemi na svedectvo všetkým národom. Preto som sa aj ja stal kresťanským Jehovovým svedkom.
Svet na chamtivosti povstal a svet na chamtivosti aj skončí. Chazari vymysleli život na dlh pre zotročenie ľudstva. Všetko vyrieši príchod Božej vlády, ktorá oslobodí ľudstvo nielen od chazarov, ale aj od väčšieho otroctva, ktorým je hriech, následne choroby a smrť. A ľudstvo bude žiť v slávnej slobode Božích detí. Pekná vízia pre ktorú sa oplatí žiť. Čo poviete?
Pochopiť Boha, prečo pripustil zlo a ako sa vráti ľudstvo k životu podľa pôvodného Božieho predsavzatia na rajskej zemi.
(Žalm 37:11) Ale mierni, tí budú vlastniť zem a naozaj nájdu svoje najväčšie potešenie v hojnosti pokoja.
(Žalm 37:29) Spravodliví budú vlastniť zem a budú na nej bývať navždy.
(Zjavenie 16:13–16) A videl som tri nečisté inšpirované výroky, [ktoré vyzerali] ako žaby, [a] vychádzali z úst draka a z úst divého zvieraťa a z úst falošného proroka. 14 To sú výroky inšpirované démonmi a robia znamenia a vychádzajú ku kráľom celej obývanej zeme, aby ich zhromaždili do vojny veľkého dňa Boha, Všemohúceho. 15 „Hľa, prichádzam ako zlodej. Šťastný je ten, kto zostáva bdelý a opatruje si svoj vrchný odev, aby nechodil nahý a aby sa ľudia nepozerali na jeho hanbu.“ 16 A zhromaždil ich na miesto, ktoré sa hebrejsky volá Har-magedon.
(Rimanom 6:23) Lebo mzda, ktorú platí hriech, je smrť, ale dar, ktorý dáva Boh, je večný život prostredníctvom Ježiša Krista, nášho Pána.
Odporúčame