Zjavne nechápeš ako funguje súdnictvo a demokracia.
Ústavný súd zistil pri viacerých zákonoch z dielne Fyce že boli protiústavné. Žiadali sudcovia aby bol za to Fyca potrestaný, alebo aby odišiel z funkcie?
Konštatoval ktorýkoľvek zo súdov na Slovensku príp. v EU že predmetný sudca spáchal nejaký protiprávny skutok? Určite nie!
Zato je tu niekoľko rozsudkov na sudcami priamo napojenými na Smer o ich protizákonnej činnosti. Kedy sa bude Fyca venovať im a apelovať na svojich ľudí aby sa správali zákonne a hlavne slušne?


