Hlas má záujem. BuHaHaHaaa . Danko podporil Petru Fycovú na prezidentka a teraz chcú zakamuflovať že musia splniť vydieračove podmienky.
To že by nahradil akýkoľvek moták z hlasu Martinku z Austrie je vždy len a len dobrá správa, ale nechcem vidieť ako sa niekto z fašoSNS natrepe do nejakého skutočne dôležitého ministerstva a potom amen-tma.
Polčas rozpadu nastal, otázka je či iba pre vládnu koalíciu, alebo pre celú krajinu.


