Fakt je len jeden, že ty si najväčší fašista na tomto webe napriek tomu aký si si dal nick. Ale prečítaj si po sebe svoje príspevky a zistíš že ti vypadávajú znaky, komolíš slová atď. Proste ti z tej nenávisti čo v sebe máš už načisto preskakuje. A ešte malá poznámka - Buči neveríš hoci si to videl na vlastné oči, ale 14 tisíc mŕtvych Rusov veríš, aj keď nikto žiadny dôkaz nepredložil.


